В Одесі вируватиме Яндекс.Шторм

18 жовтня у Південній Пальмірі вперше відбудеться Яндекс.Шторм — захід для організаторів стартапів та людей, які тільки планують запустити власний бізнес. На ньому, як випливає з назви, ми будемо «штормити», тобто обговорювати перспективні стартап-проекти з їхніми авторами.

Серед усіх проектів, поданих на Яндекс.Шторм, одеські та московські спеціалісти Яндекса виберуть чотири найцікавіші й обговорять їх індивідуально з кожною командою. Наші ментори проаналізують концепції ідей, з’ясують їхні сильні та слабкі сторони і наскільки вони можуть бути цікавими користувачам. Крім того, експерти порадять, як проекти краще розвивати та реалізувати.

До команди менторів від Яндекса увійшли менеджер із розвитку бізнесу й інвестицій Євген Тер-Авакян (Москва) та керівник Tolstoy Startup Camp Олена Самуйлова (Москва), вони займаються розвитком міжнародного бізнесу і працюють зі стартапами по всьому світу. Крім них, експертами виступлять українські яндексоїди Каріна Лапіна (менеджер зі стартап-активностей) та Анатолій Кульбацький (менеджер із маркетингу Пошуку).

2014-10-14 15-34-52.JPG

Щоб потрапити у "шторм" біля моря, що відбудеться у рамках Odessa StartUp Day, потрібно до вечора 16 жовтня подати інформацію про свій проект під час реєстрації на головну подію.


Олена Сергєєва,
хочеться в Одесу, та нема стартапа