Перекриття Грецької площі: несподівані висновки

Одесити не могли не помітити, що 7 жовтня Грецьку площу було закрито на ремонт. Минув місяць, і аналітики Яндекс.Заторів виявили дещо цікаве: перекриття майже не вплинуло на рух у місті.

По-перше, водії знайшли зручні об’їзди. Хоча час проїзду вулицею Буніна збільшився на 2 хвилини, а Катерининською — на 1 хвилину, маршрут Маяковського — Сабанеїв міст навпаки почав займати не 5 хвилин, а 4. На решті сусідніх вулиць порівняно з аналогічним періодом минулого року взагалі нічого не змінилося. А по-друге, цілком імовірно, що Грецька площа нечасто використовувалася для транзиту, сюди зазвичай приїжджали у справах і в магазин.

2014-10-28_1739.png

Дороги у цьому районі зазвичай завантажені з 1 години дня до 8 години вечора. Причому найсильніше страждають автомобілісти на вулицях Преображенській, Буніна (від Соборної площі до Польського узвозу) та Катерининській (від Дерибасівської до Привозу).

До речі, саме зараз розглядається питання про те, чи доцільно знову відкривати площу для транспорту. Яндекс.Затори й надалі стежитимуть за ситуацією.


Андрій Козаченко,
неймовірно, але факт