В Одесі знову Шторм

29 листопада під час Odessa StartUp Day відбудеться другий Яндекс.Шторм. На зустрічі із командами стартапів наші ментори подивляться на проекти свіжим оком і дадуть цінні професійні поради.

Я.Шторм 1.jpg

Подати заявку на участь можна на сторінці реєстрації Geeks Lab (для цього виберіть потрібну кількість квитків у рядку «Яндекс.Шторм (пререєстрація)» і заповніть анкету). Прийом заявок припиняється опівночі 26 листопада. На відміну від минулого Яндекс.Шторму, коли експерти розглядали прототипи або уже готові проекти, цього разу вони готові поекспериментувати і розглянути ще зовсім «зелені» ідеї — головне, щоб цікаві. Наприклад, у жовтні експерти вибрали для аналізу сервіс для музейних працівників, навігацію усередині торговельних центрів і систему для відстежування дзвінків.

До речі, ще одне нововведення: обговорення на цьому Штормі буде публічним, оскільки минулого разу охочих стати «вільними слухачами» було ну дуже багато. Згодом буде зрозуміло, чи комфортно командам за таких умов і чи варто продовжувати працювати у такому форматі. Якщо ви хочете просто послухати розбір проектів, реєструватися не потрібно.

Цього разу серед менторів від Яндекса будуть менеджер із маркетингу Пошуку Анатолій Кульбацький, розробник інтерфейсів Микола Птущук, координатор стартап-активностей Каріна Лапіна (усі троє з Одеси) та продуктолог освітніх проектів Володимир Володін (Київ).

Олена Сергєєва,
Яндекс теж починався зі стартапу