Як на Яндекс.Картах відрізнити кіоск від багатоповерхівки

В усіх містах є райони, де доводиться побувати хоч раз у житті. Зазвичай зорієнтуватися допомагає розпитування. Але якщо потрібна організація, приміром, не має вивіски на фасаді, то навіть місцеві не допоможуть.

Відсьогодні такі мандрівки стануть простішими. Тепер одного погляду на будівлю на Яндекс.Картах достатньо, щоб дізнатися, висока вона чи низька. Наприклад, якщо потрібний вам номер — це багатоповерхівка серед невисоких будівель, ви одразу прямуватимете до неї.Об’ємні будинки є на maps.yandex.ua, мобільних Картах, а також у Навігаторі не лише великих центрів, як-от Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Севастополь, Кривий Ріг, а усіх міст України. Користувачі й самі відтепер можуть їх малювати на сервісі Народна карта.

Головні пам’ятки міст намальовано з усіма подробицями. Це важливо, бо вони часто допомагають зрозуміти, де ви зараз перебуваєте і у якому напрямку варто рухатися. Такі будівлі є по всій країні, загалом їх близько 300. Наприклад, у Львові можна орієнтуватися на ратушу, в Одесі — на Оперний театр, у Харкові — на Держпром, а у Чернігові — на П’ятницьку церкву.До речі, виявилося, що найвища будівля у країні — це 48-поверховий житловий будинок на Печерську у Києві. Натомість «найвищим» районом столиці можна назвати Дарницький, тут кількість багатоповерхових будинків найбільша. Головну висотку Дніпропетровська розташовано на вулиці Дзержинського, а от «найвисотніша» вулиця Одеси — Генуезька.

Нагадаємо також, що віднедавна на Картах є найважливіші орієнтири: на дитячому садку, наприклад, тепер написано, що це саме дитсадок, а на лікарні — що це лікарня.

Аліса Недашковська і команда Карт,
скоро блукання зникне як явище

2 коментарі
Я афигеваю. Но ошибки есть всё-же
KiberПсих, будем благодарны, если вы сможете сообщать об ошибках через форму обратной связи на картах. Мы сейчас можем вносить правки быстрее, чем раньше - примерно каждый месяц.