Експрес-допомога до Нового року

Не встигли озирнутися, а вже менш ніж за тиждень ми прокинемося у новому році. Поки час іще є, Яндекс допоможе зібратися з думками і ні про кого не забути. До того ж нікуди додатково йти не потрібно: щойно ви задасте у пошуку найголовніше питання — [що приготувати на новий рік], [що надягнути на рік вівці] чи будь-яке інше святкове — на сторінці результатів ви побачите на нього готову відповідь.





Наприклад, на запит про подарунки у блоці з’явиться кілька пропозицій, а посилання дивовижним чином приведе вас до генератора ідей. Варто просто визначитися, кого ви зібралися вітати та скільки готові витратити — і наша скринька з алгоритмами запропонує купу влучних ідей. Додатково можна вибрати, що вам хотілося б подарувати — техніку або сувенір, щось для спорту, саду, машини чи навіть для будівництва і ремонту (буває й таке).

Таким же чином на запит про новорічний костюм Яндекс покаже, де можна купити щось гарне до вечірки. Причому вам не доведеться стояти у черзі до примірочної і стирчати у новорічному транспортному колапсі — усі покупки здійсняться кількома кліками мишки. Жінкам розділ одягу на Маркеті запропонує ошатні сукні та туфлі на підборах, чоловікам — класичні піджаки й кардигани, дітям — костюми принців і принцес та багато іншого.

Крім того, у Яндекса є ідеї до святкового меню. Готувати «Олів’є», мабуть, уміють усі, а от розібратися із незвичними стравами — як-от гуска з яблуками, салат «Цезар» або імбирне печиво — допоможуть апетитні та змістовні відеорецепти.

І от коли в духовці пектиметься різдвяний кекс, подарунки та одяг чекатимуть на свій зірковий вихід, настане час увімкнути щось для настрою — для цього просто спитайте у пошуку про музику до Нового року. Утім, навіщо чекати? Свято розпочинається просто зараз.

Аліса Недашковська,
уже всім купила подарунки

P. S. До речі, про чудеса й очікування на них: у нас тут просто зараз росте ялинка. І росте вона не завдяки добривам і гарному освітленню, а дякуючи вашим лайкам, ретвітам і решті способів поділитися. Ми разом пережили цей рік, тож ялинку аж до Місяця виростимо завиграшки. Приєднуйтеся!