Про новий рік, запасливих українок і запити з минулого

Новим роком користувачі Яндекса починають цікавитися заздалегідь, але все ж найбільше запитів припадає на останній момент — 31 грудня. Роками список питань майже не змінюється: як зустрічати? що вдягти і приготувати? скільки буде вихідних? і таке інше.



Утім, користувачів хвилюють не лише швидкоплинні речі. Напередодні 2015-го вони шукали, зокрема, і [правдиві прогнози про долар на наступний рік], і [що буде з гривнею у 2015], і навіть [що чекає на україну у 2015 році передбачення екстрасенсів]. Із таблиці нижче видно, що українці почали більше цікавитися долею держави, а менше — вихідними.



Але українці не журяться: багато років поспіль першість за кількістю тримають запити про подарунки. Жінки при цьому значно частіше звертаються за порадою в інтернет — питань [що подарувати хлопцю на новий рік], [подарунок чоловікові на новий 2015] удвічі більше, ніж запитів [подарунок дружині на новий рік], [новорічний подарунок коханій] тощо. До того ж від жінок найбільше запитів про подарунки надходить за тиждень до, а від чоловіків — 30 грудня.

Серед страв найбільшою популярністю в українців користуються оселедець під шубою, салати «Олів’є» та «Мімоза», а серед тортів — «Наполеон». Про алкоголь користувачі теж питають, і найчастіше це віскі, вино або вермут, а зовсім не шампанське.

Аліса Недашковська,
[чи буде у 2015 долар по 8]
 

1 коментар
Уважаемые работники яндекс почты у меня взломали почту dr.nosov1234@yandex.ru  я подавал заявку на востановления доступа на почту(с этой почты и с почты mr.lovas@yandex.ru) но вы ничого непридпринимаете по моей заявке......И как на меня мне кажется что это неуважение к пользователям яндекс почты