Ваша нова улюблена музика

Сьогодні Яндекс.Музику перезапущено в Україні. Тепер це не просто каталог, а спосіб відкрити для себе музику, яку ви ще не чули, але яка вам має сподобатися. Звідки ми знаємо?

Почнемо з того, що музики у світі дуже-дуже багато. Вона не обмежується кількома десятками відомих виконавців, яких крутять по радіо і впізнають усі. Знайти у цьому океані звуків «свого» артиста — справжня удача. Хоча пройде час і проблема вибору знову вигулькне: навіть улюблені, заслухані до дірок пісні, на жаль, не можна слухати вічно.

Колись ми питали у друзів, що б такого послухати. У своїх порадах оновлена Яндекс.Музика може спиратися і на їхні смаки, якщо ви прив’яжете акаунт до соцмереж. Але найвагомішим для неї є саме ваш вибір — вона визначає, кого ви слухаєте найчастіше, яким лейблам віддаєте перевагу, які жанри любите. На основі цих спостережень Музика щоденно складає персональний плейлист — години підібраної саме для вас музики.Крім того, Музика знає, кого люблять користувачі зі схожими уподобаннями, і стежить за новими альбомами ваших фаворитів. Вона також повідомить новини світу музики, поділиться добірками від відомих музичних видань і радіостанцій, із головних фестивалів та нових фільмів, а ще улюбленою музикою виконавців, які вам до вподоби.

Звісно, що більше ви слухатимете музику, то точнішими ставатимуть поради. Зараз ви можете вибирати із понад 19 мільйонів треків, які є в каталозі. Так, у січні українська аудиторія найчастіше слухала композицію Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz — "Prayer In C". Найпопулярнішим виконавцем на сервісі та в результатах пошуку став гурт «Океан Ельзи» (до речі, саме на Музиці відбулася прем’єра альбому «Земля»). Але це в середньому по країні, бувають і винятки: приміром, у Тернопільській та Чернігівській областях лідирує «Ляпис Трубецкой», а на Рівненщині — діджей Девід Гетта.

Лайкайте треки, відкривайте для себе нове улюблене і підтанцьовуйте під свою музику.

Аліса Недашковська і команда Яндекс.Музики,
у нашому чарті — Chet Faker, Sia і Tequilajazzz