Жінки, чоловіки та їхні питання одне про одного

Щотижня жителі України задають Яндексу понад півмільйона запитів зі словами «чоловічий/жіночий» та «для чоловіків/для жінок». Приміром, питають про [червоний чоловічий костюм на весілля], [фетрові капелюхи для чоловіків і жінок] і яка [користь абрикоса для жінок]. Згадавши, що у нас є технологія Крипта, яка вміє визначати стать користувачів, ми вирішили копнути глибше. І в результаті дізналися, що українці шукають для себе, а що — для представників протилежної статі.

Почнемо з дівчат. У їхньому світі більшість запитів з уточненням, для кого призначена річ, стосуються одягу, взуття та аксесуарів. Вони шукають їх і для себе коханих: [жіночі ділові костюми інтернет магазин в україні], — і для своїх обранців-синів-друзів: [кеды мужские белые].

Трохи менше «жіночих» запитів від жінок про пенсійну реформу, приміром [новое о пенсионном возрасте для женщин], а ще менше — про секс і стосунки.

А от з уточненням про «чоловіче» жіноча аудиторія шукала подарунки та привітання: [плейкаст на день народження чоловікові] – і намагалася працевлаштувати своїх годувальників: [робота в польщі для чоловіків на зиму]. Усе це після запитів про одяг, як ми вже казали.Серед чоловіків у запитах про «чоловіче/жіноче» тема одягу теж найпопулярніша. Правда, як видно із графіка, питань про речі від хлопців порівняно небагато — менше чверті від загальної кількості, що й не дивно.

На другому і третьому місцях питань про «чоловіче» від чоловіків — краса і секс відповідно: [рукав тату чоловічий], [зачіска чоловічий топ нот як зробити], [стимулятор чоловічої сили] тощо.

У запитах «чоловіки про жінок» одягу трохи поступається секс (сюди ж увійшли запити про порно). А на третій сходинці опинилися прикраси, такі як [жіночі сережки]. Мабуть, їх шукали у подарунок для своїх супутниць, приміром, до 8 Березня.

До речі, про Жіночий день. Ми поцікавились, що саме питали користувачі Яндекса про жінок, і знайшли як мінімум одну стовідсоткову істину та кілька інших несподіваних запитів:

[жінки занадто довго пам’ятають неподаровані квіти]
[как создать из обычной девушки героиню]
[мир, где женщины говорят только правду]
[в чем девушки разбираются плохо]


Аналітики Яндекса,
теж цікавимось, [про що думають жінки]