Спільний проект користувачів і Яндекс.Карт: оновлюємо Запоріжжя

Команда картографів українського Яндекса береться до роботи. Ми вирішили запустити експеримент, покликаний виправити різноманітні помилки на Картах українських міст. І до нього ми хочемо залучити вас, наші користувачі. Нам — хороші карти, вам — хороші карти, цікавий досвід і сувеніри від Яндекса.

Перевірити ідею ми вирішили у Запоріжжі, де протягом місяця збиратимемо дані про помилки. З 12 березня до 12 квітня чекаємо на баг-репорти від запоріжців на адресу: bettermaps@yandex-team.com.ua. На неї ж можна писати із будь-якого приводу щодо умов конкурсу. Найактивніші учасники експерименту отримають подарунки. А щоб усі ваші помилки зарахували саме вам, будь ласка, надсилайте повідомлення з однієї скриньки.Отже, нас цікавить неправильна або відсутня на картах інформація щодо:
- наявності доріг, будівель, парків, бульварів тощо, а також їхня форма і розташування;
- назв вулиць, площ та інших об’єктів,
- нумерації будинків;
- даних про організації (назва, чим займається, години роботи, адреса, телефон);
- пошуку адрес (зокрема, кутових будинків).

Зверніть увагу: поки що ми хочемо оновити основні Яндекс.Карти, а не Панорами і Народну карту, тому чекаємо на зауваження лише про них.

Обов’язково перевірятимемо усі повідомлення і не зараховуватимемо листи, надіслані заради накрутки. Разом із тим, якщо ми виявимо, що надісланий відгук неактуальний, але цього не можна просто так перевірити, — все одно його зарахуємо. Наприклад, якщо людина чула, що вулицю перейменовано, написала нам про помилку, а ми з’ясували, що це рішення ще не ухвалили на засіданні міськради.

Повідомлення можуть бути просто текстом, але краще — із фото або відео. На них повинно бути видно, приміром, номер будинку і загальний вид на нього в оточенні сусідніх будівель — для орієнтиру (2‒3 світлини має вистачити). Інший приклад: скажімо, будинок на карті не позначено або позначено неправильно, тоді користувач може довести це, сфотографувавши прописку у паспорті. Помилку із вкладенням буде зараховано за дві.

Результати конкурсу буде оголошено наприкінці квітня. А от оновлені карти варто чекати за місяць із хвостиком — наприкінці травня цього року. Долучайтеся, робіть життя у своєму місті зручнішим і отримуйте приємні дрібнички із логотипом Яндекса на коробці.

Команда тих самих картографів,
хочемо скористатися синергією

8 коментарів
Непогано придумано
подпись ушла в отпуск, дякуємо :)
як вам мій пошук на системі яндексу?
http://art-yandex.besaba.com/
оцініть будь ласка)
artyshko.m,
для чего он нужен?
Вопрос, разве имена собственные переводятся?
И вот если изменили правила и всё таки переводятся то почему ул. янтарная на укр мови янтарна а не бурштинова?
aleksandra-serdyuk
21 cічня 2016, 04:47
Kolyamba59,
в этом вопросе мы ориентируемся на официальные списки, составленные местными органами власти. Названия улиц в них приводятся и на русском, и на украинском, так что переводом мы чаще всего не занимаемся.

В словаре украинского языка слово "янтар", кстати, фигурирует наряду со словом "бурштин": http://sum.in.ua/s/jantar. А вот статья на эту тему: http://kulturamovy.univ.kiev.ua/KM/pdfs/Magazine59-29.pdf
1.Жаль, что только сегодня узнал о проекте.Работаю в такси и мог кое-что поправить.
2.Проект уже неактуален, т.к. дебилы в ВР приняли решение рекомендовать горсоветам менять названия городов и улиц.Хочется верить, что на местах люди окажутся умнее.
aleksandra-serdyuk
21 cічня 2016, 04:47
mmm0310,
вы можете присылать нам комментарии через форму обратной связи на Картах, мы будем очень признательны!