Відкривайте своє місто

У місті можна розгубитися, зіпсувати вечір або й кудись спізнитися, якщо не знати, приміром, чи буде смачно в ресторані або чи є там термінал. Щоб допомогти вам швидко зорієнтуватися, Яндекс створив Місто.

Насамперед це програма для пошуку і вибору організацій на карті і через каталог із понад 600 рубриками. У картці кожного закладу ви зможете побудувати до нього маршрут за допомогою Карт або Навігатора, а також знайдете докладну інформацію: телефон, адресу, режим роботи.

Вибрати допоможуть фото та оцінки користувачів, які уже там побували. Відгуки особливо корисні, адже навіть організації з однаковим рейтингом можуть бути різними. В одних зручно сидіти великими компаніями, у інших, навпаки, комфортно парочкам, десь – хороший Wi-Fi, а десь — затишно або гамірно. Вибирайте за популярністю або віддаленістю відповідно до ситуації та настрою.Крім того, кожна категорія має свої фільтри: можна пошукати лише салони з масажем або банкомати із можливістю зарахувати готівку, виключно цілодобові аптеки, кафе із дитячим меню. Це зручно, коли важливо, є послуга чи нема — не потрібно витрачати час на пошук, програма сама запропонує найкращі варіанти.

Місто також створює добірки корисних місць неподалік, підбираючи інформацію залежно від часу доби і дня тижня. Наприклад, вранці воно підкаже, де можна поснідати, а ввечері запропонує культурну програму. А щоб не лише знаходити місця, але й не губити їх, заклади можна збирати у списки і додавати до них особисті нотатки, наприклад номери знижкових карток.До речі, за достовірністю даних ми постійно стежимо. Інформацію нам надають і власники бізнесів, і великі мережеві компанії, партнерські ресурси, сайти організацій. Окрім столиці, Яндекс.Місто також знає про більшість закладів у Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

Утім ви самі значною мірою можете вплинути на кількість інформації про організації свого міста. Додавайте відгуки, діліться враженнями про обслуговування у магазинах, чистоту у клініках, привітність офіціантів, якість хімчистки та багато-багато іншого. Просто зайдіть у програму, виберіть відвідану організацію і напишіть, що ви про неї думаєте.

Завантажуйте Місто ось тут для Android і тут для iPhone.

Команда Яндекс.Міста,
нові місця чекають