Як міст Коцебу виявився важливим

Неподалік від нашого офісу в Одесі по вулиці Буніна закрили на ремонт міст Коцебу. Через це ми протягом майже усього дня спостерігаємо там затори, а міська влада, щоб їх уникнути, навіть думає відкрити знову Грецьку площу (про наслідки цього перекриття ми писали півроку тому).

На думку наших аналітиків, більше за інших страждають водії, яким потрібно з Приморської вулиці на Польський узвіз — тепер з 10 ранку до 7 вечора вони витрачають тут на 3‒5 хвилин більше. Це й не дивно, адже якщо раніше частина трафіку рухалася ліворуч у бік Канатної, то тепер дві смуги фактично об’єднуються через тролейбусну зупинку і припарковані автомобілі.

А от рухатися вулицею Буніна у бік Польської навіть до перекриття було складно — ближче до 3 дня швидкість авто падала до 10 км/год. Зараз там і поготів швидше ходити пішки — середня смуга, замість їхати прямо у напрямку Канатної, має втискатися у потоки праворуч на Польську і ліворуч на Польський узвіз.

Цікаво, що рух сусідніми вулицями Жуковського, Канатною і Грецькою майже не постраждав. Через це можна припустити, що відкриття Грецької площі ніяк на затори на цьому перехресті не вплине.


Андрій Козаченко і Наталія Журавльова,
переживаємо за Одесу