Набір до Школи аналізу даних – 2015

Київська філія ШАД оголошує п’ятий набір за напрямами Computer Science та "Аналіз даних". Щоб вступити, а потім успішно навчатися, потрібна хороша математична підготовка, тому насамперед ми запрошуємо студентів і випускників інженерних та математичних факультетів.

Школа аналізу даних Яндекса — це безкоштовні вечірні курси, що тривають 2 роки. Заняття проводяться очно у будні, а також заочно. ШАД потрібна для того, щоб отримати знання, яких не дають у більшості університетів. Приміром, про машинне навчання, обробку Big Data, комп’ютерний зір та інші новітні області комп’ютерних наук.Щоб потрапити до Школи, потрібно заповнити анкету до 15 травня. Після цього ви отримаєте тест із математики та основ програмування, а якщо пройдете його успішно — матимете й запрошення на письмовий іспит наприкінці травня або на початку червня. Із найкращими ще буде співбесіда, після якої прийматиметься остаточне рішення.

Ось маленька підказка: завдання минулих років, які допоможуть вам підготуватися. До речі, на цій же сторінці є багато корисного про ШАД загалом, а ось тут — інформація про київську філію. Запитання надсилайте на shad@yandex-team.com.ua.

Максим Терновой та дружна команда ШАД