ДПА тепер на Яндекс.ЗНО

Якщо у вас є знайомі школярі, у нас для них новина. На Яндекс.ЗНО з’явилося 170 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації. Тепер на сервісі можна знайти усі перевірні завдання шкільного курсу.Чотирикласникам доведеться згадати, яку частину години становлять 3 хв і як правильно – умиваєсся, чи умиваєся, або якось іще. Учням 9 класів буде складніше: вони мають знати, хто увів у трагедію третього актора і яка величина є однаковою у колі з’єднаних паралельно провідників. А у завданнях для 11-х уже будуть запитання про кількість електронів у йоні Калію і форму державного устрою України. Раптом вам, дорослим, теж цікаво спробувати свої сили, тести можна пройти у розділі ДПА на сторінці кожного із предметів.

До речі, підсумкової атестації з української мови для одинадцятикласників цього року не буде. Точніше, тестування буде зараховано і як ЗНО, і як ДПА. Прочитати про ці та інші зміни у порядку проведення оцінювання, а також переглянути розклад сесій можна на сторінці zno.yandex.ua/info.

Крім ДПА, на сервісі є завдання Моніторингу якості освіти для 5 і 10 класів 2013 року, а також 140 тестів минулорічних та пробних сесій ЗНО. Загалом сторінки Яндекс.ЗНО містять близько 500 варіантів, і всі їх рекомендовано МОН для підготовки до тестувань.

А поки школярі тренуються, ми підрахували, що минулого року тестування на Яндекс.ЗНО вони пройшли біля 800 000 разів. Якщо припустити, що на кожен тест витратили по 40 хвилин, отримаємо у сумі майже 62 роки. Також з’ясувалося, що протягом минулої кампанії на сервіс регулярно заходило близько 160 000 відвідувачів. Думаємо, у них все добре

Команда Яндекс.ЗНО,
бажаємо наснаги і легких тестів