Яндекс.Карти: повноекранний режим нон-стоп

Плануючи перезапуск сервісу, ми тримали у голові геніальну у своїй простоті ідею: найголовніше на Яндекс.Картах — це карта. Сьогодні ми з радістю познайомимо вас із її втіленням.

Щойно ви потрапите на maps.yandex.ua, побачите, що тепер важлива інформація займає усю можливу площу екрана, її не ховають жодні рамки та панельки. Разом із картами також оновився шар панорам — вони великі, гарні, на них можна роздивитися навіть дрібниці, а новий механізм забезпечує плавний перехід між точками. Ось, наприклад, "червоний корпус" Київського національного університету:


До речі, до панорам стало простіше переходити — знайшовши на карті адресу, ви можете переглянути, як будинок виглядає у житті. Крім цього, побачите багато цікавого: які організації є поруч, чи далеко метро тощо. Картку можна відкрити і за посиланням у меню «Що тут», клікнувши лівою кнопкою мишки.

У блоці заторів ви не лише дізнаєтеся про ситуацію зараз, а й прогноз на годину вперед і статистику за днями — як ми з’ясували, саме цим користувачі цікавляться особливо часто. А під час побудови маршрутів тепер можна додавати проміжні пункти — приміром, щоб заскочити дорогою додому до магазину і перукарні.

Консерваторам повідомляємо: до старого інтерфейсу можна повернутися за допомогою кнопки «і» внизу екрана. Він продовжуватиме жити за адресою old.maps.yandex.ua, і деякі функції Карт залишаться у ньому, приміром відеокамери та Мої карти.

Наталія Журавльова і команда Яндекс.Карт,
нових зовні та всередині

7 коментарів
Нова карта Яндекса чудова! Але на майбутнє хотілось побачити інформацію про зйомку панорам вулиць в Україні. Компанія Google вже активно проводить таку зйомку в Західній Україні. А чи автомобілі Яндекса вже у повній готовності і де їх зараз можна зустріти?
xtreme77700,
дякуємо! Щодо панорам - нехай це наразі залишиться нашим секретом )
nataliazhkyiv,
тобто щось планується?
Yury Andratsion,
так, вже тривають зйомки. Наразі Одеса та область, а далі поки не розкажемо )
Yury Andratsion,
і уточню: Одеса - перезйомка, вперше панорами там ми знімали ще влітку 2010-го
nataliazhkyiv,
Це чудова новина. Сподіваюсь через декілька місяців, на початку осені автомобілі будуть на Полтавщині. Я так розумію міста відбирають по кількості населення? Поки ще не пізно відправлю першу десятку міст з найвищим показником населення по Полтавській області:
Комсомольск    ▲52,0   
Лубни▼47,4   
Миргород▼40,9
Гадяч▼24,2
Пирятин▼15,9
Карлівка▼15,1   
Хорол▼13,5
Котельва▼12,4
Лохвиця    ▼11,8
Гребінка    ▼10,9

Враховуючи що міста розташовані в різних куточках області вважаю, що і регіональні траси повинні попасти в кадр камери Яндекс-мобіля.
xtreme77700,
наразі нічого не можу обіцяти про Полтавщину. Зйомки занадто дорогі, тож ми фізично не маємо можливості відзняти всю країну за раз. А міста вибираються радше з їхньої популярності серед користувачів (зокрема, як часто місто шукають у Яндексі). Тож насамперед це великі міста (тут ви праві) і туристичні об’єкти. Але за список дякуємо! і взагалі, про вас та ваші побажання ми пам’ятаємо )