Оплачуйте заправку через смартфон

Ви приїжджаєте на АЗС, щоб швиденько заправитися, але до-о-овго стоїте у черзі до каси, встигаючи прихопити шкідливу для фігури шоколадку або десяту пачку серветок для автомобіля. Знайомо ж, правда? Нова програма Яндекс.Заправки для iPhone та Android збереже ваш час і дозволить оплачувати пальне, не відходячи від машини. Її ми розробили спеціально для України — Яндекс не має такої у жодній іншій країні.

Отже, спершу знайдіть на карті у програмі АЗС, біля якої ви зупинилися. Виберіть у меню потрібну колонку — програма одразу покаже, які види пального у ній є. Далі залишиться зазначити, якого палива і скільки потрібно залити (мінімум на 50 грн або 5 літрів). Після цього вставте пістолет у бак і натисніть на "Заправитися". Щойно оплату буде завершено, пістолет розблокується та поллється пальне — ось і все. Далі закручуйте кришечку і повертайтеся за кермо.
Щоб скористатися програмою, потрібно лише раз прив’язати до неї картку Visa або MasterCard будь-якого банку. Транзакції здійснюються за допомогою технології, розробленої ПриватБанком, без жодних комісій і додаткових стягнень. У разі помилки просто із програми можна зателефонувати до служби підтримки, яка охоче вам допоможе.

До речі, про ПриватБанк. Одна гривня з кожного літра, оплаченого його карткою MasterCard, повернеться користувачеві на рахунок "БонусПлюc". І так, поки не скінчаться 100 000 акційних літрів.

Зараз у Яндекс.Заправках є понад 1000 АЗС по всій країні і їх кількість зростає щодня. А поки чекаємо на вас на АЗС мереж КЛО, ANP, "Авіас", "Укрнафта" та деяких інших.

Завантажуйте програму з Google Play (а протягом тижня з’являться і в App Store) і вирушайте на найближчу станцію її випробовувати.

Олена Сергєєва та Ілля Лейрих,
заправляйтеся із задоволенням