Проблеми з відображенням результатів пошуку Яндекса

Удень 12 травня ми почали отримувати скарги на некоректну роботу пошуку. Скаржилися на те, що результати пошуку виглядають дивно, а іноді на звичайнісінькі запити Яндекс взагалі нічого не знаходить. Наприклад, в одного з наших користувачів відповідь на заданий запит виглядала так:Як з'ясувалося, ці проблеми були зумовлені роботою розширення для браузера AdBlock Plus, яке блокує рекламу на сайтах. Пізно ввечері 11 травня правила блокування цього розширення змінилися таким чином, що воно почало блокувати елементи, які не стосуються реклами. Це і призвело до спотворення результатів пошуку Яндекса.

Виправлення у правила AdBlock Plus уже внесено, проте вони починають діяти повільно — тому проблеми можуть зберігатися ще деякий час. Це вже не перший випадок, коли робота розширення, яке має блокувати рекламу, призводить до некоректного відображення результатів пошуку Яндекса. Тому, щоб запобігти спотворенню сторінки з результатами пошуку, радимо додати в налаштуваннях AdBlock Plus виняток для yandex.ua.

Ми склали інструкцію для браузерів, у яких найчастіше використовується це розширення, — Chrome і Яндекс.Браузер:І Firefox:

13 коментарів
Может, это asblockовцы специально это сделали?
подпись ушла в отпуск, главное, что все можно исправить :)
nataliazhkyiv,
но кто не умеет исправлять - всю вину на вас свалит
Исчезла верхняя строка...
gosha.shulakov,
а можете уточнить, что именно исчезло? Или поделиться скриншотом. Можно сбросить ссылку сюда, можно прислать картинку на pr@yandex-team.com.ua. Спасибо!
Самая верхняя строка,где закладки кнопки выхода и т.д
gosha.shulakov,
ага. А какой у вас браузер, если можно? (название и версия)
Виктор Сафронов
21 cічня 2016, 04:47
Слово „ жодних “ вжите у неправильному значенні . Помилка досить поширена . Слід вжити вираз „ ніяких проблем “ .
Виктор Сафронов,
і наші редактори, і словники кажуть, що це абсолютно рівноцінні вирази. Ось, наприклад: http://slovopedia.org.ua/49/53398/357482.html. Це "Фразеологічний словник української мови", видавництво "Наукова думка", 2003.
Виктор Сафронов
21 cічня 2016, 04:47
Шановна  Natalia Zhuravlova слова „ жодних “ і „ ніяких “ ні в якому разі не являються рівноцінними . Їх вважають рівноцінними ті , хто незадовільно знає українську мову . Не довіряйте словникам . У сучасних словниках багато помилок . Слово „ жодного “ точно  відповідає російському виразу „ ни единого “ і вказує на відсутність навіть одного чогось . Це слово утворене внаслідок  об’єднання  частки „ ж “ із числівником „ одного  “ і вказує на відсутність кількості , „ навіть одного  “ . Слово „ ніяких  “  , яке слід було вжити , вказує не на кількість , а на те , що саме відсутнє . На питання „ скільки проблем були відсутні  “ слід відповідати „ жодної “  і в однині (!)  На питання „ які проблеми були  “ слід відповідати „ ніяких “ , і ні в якому разі не „ жодних “ у цьому випадку . Тепер відчули різницю ?       

Виктор Сафронов, Вікторе, дякую за докладне пояснення. Але наші редактори - з Інституту мовознавства, тому я схильна до них дослухатися і аж ніяк не можу сказати, що вони "незадовільно знають українську мову". А загалом, навколо української наразі занадто багато суперечок. Це, мабуть, не так вже й погано - значить, мова живе і розвивається. Ще раз дякую за увагу до наших постів.

Коментар видалено
Виктор Сафронов
21 cічня 2016, 04:47
Шановна  Natalia Zhuravlova , Ви занадто ідеалізуєте працівників інституту мовознавства . Стан української мови сьогодні жахливий . На вулицях Києва або ж суржик , або російська мова . По всіх телевізійних каналах суцільна безграмотність . Деякі їхні вирази суперечать  не тільки нормам української мови , а  й здоровому глузду . І кругом глобальна байдужість . На зауваження часто відповідають або ж „ нам по цимбалам “ , або ж „ відчепіться , учіть своїх дітей  “ . Ви можете перевірити Ваших редакторів на здатність мислити : запитайте їх , наприклад таке: Слова „ невинний “ та „ безневинний “ це синоніми , чи антоніми . Що вони скажуть ? Якщо скажуть , що синоніми , запитайте :А „ вітряний “ та „ безвітряний “ ( день ) - синоніми чи антоніми ?
Виктор Сафронов
21 cічня 2016, 04:47
Нещодавно я надіслав до Інституту української мови НАН України листа в якому вказав на два десятки помилок при складанні українських  тлумачних словників . Швидше за все це лише вершина айсберга . Сподіваюся на позитивне вирішення проблеми .