Табло громадського транспорту Києва у вашому смартфоні

Як приємно прийти на зупинку й одразу застрибнути у свій автобус. Погодьтеся, це чудово піднімає настрій та свідчить про якусь вищу справедливість. Із новою програмою Яндекс.Транспорт ви завжди встигатимете і зможете витратити зекономлений час на приємні речі — випити кави або купити щось неподалік.Програма працює на iPhone та Android і дозволяє стежити за громадським транспортом Києва наживо. Вона позначає автобуси, трамваї та тролейбуси на карті мітками. У міру того, як рухається транспорт, пересувається і його позначка. Це може бути корисно, коли ви, наприклад, уже сіли в автобус, але не знаєте, скільки вам їхати. Як це працює, дивіться у скринкасті:Крім того, програма знає, коли певний транспорт зазвичай буває у конкретному місці. Скажімо, якщо ви вже на зупинці і сумніваєтесь, чи сідати у переповнений автобус, Транспорт підкаже, чи скоро підійде наступний.

Якщо ви регулярно їздите одним і тим самим шляхом, потрібні зупинки і маршрути транспорту, який на них зупиняється, можна додати у вибране. Тоді на карті відображатиметься лише те, що вам цікаво. Цю фільтрацію ви легко зможете вимкнути, якщо у вашому житті щось зміниться.

Програма також може бути для вас довідником: у ній зібрано всі зупинки муніципального транспорту столиці. Зокрема, маєте змогу дізнатися, які номери проходять повз певну зупинку, та переглянути їхні маршрути на карті просто у смартфоні.

Стежити за транспортом можна завдяки спеціальним передавачам, які встановлено у кожній кабіні. Зараз програма показує, як рухаються приблизно 80% міського транспорту Києва. Це інформація про 61 автобусний, 41 тролейбусний і 20 трамвайних маршрутів.

Звичайно, транспорт не стоїть на місці. Дані про будь-які зміни ми отримуємо від Київпастрансу, але якщо ви помітили помилку, будь ласка, пишіть нам про це через форму зворотного зв’язку.

Завантажити програму можна з Google Play та App Store. І випереджаючи питання: зараз ми переймаємося тим, щоб налагодити Транспорт у столиці, але з часом дуже хочемо додати й інші українські міста.

Олена Сергєєва та Команда Транспорту,
не гайте часу на зупинках

8 коментарів
admin@atp1.lviv.ua
21 cічня 2016, 04:46
А для Львова таке хочете? Комунальний перевізник готовий віддавати дані про розташування своїх автобусів.
admin@atp1.lviv.ua, звісно - ви могли б написати нам деталі на pr@yandex-team.com.ua? Дякуємо заздалегідь!
admin@atp1.lviv.ua, отримали листа і передали колегам, ще раз дякуємо
Спасибо за транспорт, давно ждал.
Очень не хватает маршрута 18+7 (181)
ж\д вокзал - пл. Шевченка.
На маршруте всего 2 машины, и ходят редко. Плюс направление на вокзал мне кажется востребованным.
lfx,
это ведь маршруточный? У нас сейчас официальные данные Киевпасстранса, т.е. троллейбусы-автобусы-трамваи. Еще ждем от них муниципальные маршрутки
И я очень жду маршрутку 18+7. Уверена, меня поддержат все,кто живет в районе Львовской площади. К стати,которая сегодня перекрыта.Транспорт не ездит. Это я потом узнала. Я простояла на Обсерваторной 15 минут, программка показала 2 тралика подряд,двигающих от Лукьяновки. Я их так и не дождалась. Либо они призраки) Они якобы проехали мимо меня и поехали на Майдан=) Не знаю с чем это связано, но решила этот момент уточнить.
Спасибо Вам за это приложение! Я его давно ждала!
eugeniaklim,
спасибо за замечание, обязательно разберемся с партнером, что это за призраки были )
eugeniaklim,
уточнили - это могло быть вызвано разными причинами. Например, троллейбусы застряли в нетипичной для этого времени глухой пробке, водитель выключил зажигание (или как там у троллейбусов происходит), и они стали очень редко передавать сигналы. Из-за этого метка стала перемещаться некорректно, по прогнозным значениям, и поэтому уехала далеко вперед. Еще пример - троллейбус передавал неверный номер маршрута. И т.п. В любом случае, еще раз спасибо за сигнал, постараемся за таким следить.