Нові можливості оновленої Яндекс.Метрики

Сьогодні у житті Яндекс.Метрики важлива дата – оновлена версія сервісу стала доступною за адресою: https://metrika.yandex.ua.

Вона зберігає усі можливості попередньої, але разом із тим має інший підхід до інтернет-аналітики. Якщо раніше Метрика давала загальну оцінку ситуації, то тепер підходить для глибокого аналізу бізнесів у мережі.

Ось найголовніші зміни:

  • З’явилась можливість складати звіти за окремим сегментом трафіку, а не вимірювати по всьому сайту загалом. Є змога задати параметри групи, що вас цікавить (приміром, користувачі, які були на сайті не менше 3 разів), і аналізувати саме її поведінку.
  • Будь-який звіт можна підкрутити під себе. Наприклад, створити новий, у якому будуть відсортовані дані за тиждень за типом першого джерела. Враховуйте у ньому все, на що у вас стане фантазії. Тим більше, звіти тепер складаються дуже швидко.
  • Гнучкий налаштовуваний дашборд (у Метриці він називається Зведення). У ньому ви побачите останній запит, за яким хтось потрапив на ваш сайт, скільки часу на ньому просидів, з чого переглядав і багато іншого. Можете створити свій власний віджет, про що заманеться, або вибрати з бібліотеки — приміром, про сторінку, завантаження якої ваші відвідувачі чекали найдовше.
  • Тепер є підтримка моделей атрибуції, а значить, точніше визначення джерел, звідки до вас заходять користувачі. Наприклад, хтось потрапив через Директ і одразу щось купив. А інший зайшов, але довго думав і придбав щось аж за тиждень. Так от, якщо ми братимемо до уваги лише останній перехід, то другому користувачеві Директ не зарахуємо, а нова Метрика дає можливість зважати і на це.

Щоб нікого не злякала кількість нового, звіти за замовчуванням будуть схожі на ті, що складала попередня версія Метрики. Але можливостей у ній значно більше, і веб-майстри їх точно із часом розсмакують. Крім того, не змінилися коди лічильників, а значить, вам не доведеться нічого перевстановлювати.

 

До речі, інтерфейс нової Метрики було написано розробниками у Києві. У їхній команді зараз є вакансія, і якщо ви так само обожнюєте графіки та big data, приєднуйтеся.

Олександра Колеснікова і команда Яндекс.Метрики,
аналізуйте – і користувачі до вас потягнуться

3 коментарі
Зробіть будьласка лінк з Метрики на цей блог. Тільки помітив що є україномовний блог.
"До речі, інтерфейс нової Метрики було написано розробниками у Києві." - ,(
Щоб не повторюватися - усі побажання до нового інтерфейсу вже викладено у російскому блозі
aleksandra-serdyuk
29 квітня 2016, 11:19
alexbrtn.o,
Дякуємо вам! Команда сервісу вже в курсі, адже з клубу Метрики ваші побажання потрапляють напряму до колег із відповідного відділу.

Олександра Колеснікова, Яндекс.Україна