Випускний у ШАДі, або Що ви знаєте про випробування

Коли випускникам Школи аналізу даних кажуть, що головне ― це почати і взагалі перший крок найскладніший, вони лише посміхаються. Бо краще за всіх знають, що дійти до кінця ― ось де справжня робота, відповідальність і недоспані ночі. Але також вони розуміють, що воно того варте ― через досвід, практичні знання, знайомства і привітання від викладачів, які їх пам’ятатимуть, скільки б поколінь студентів не змінилося.

Цього року у київській філії ШАД із 19 студентів до випускного дійшли лише двоє найвитриваліших ― Іларія Белова та Олег Шишков. Причому Іларію ми ще під час навчання запросили на роботу займатися розробкою інструментів для дослідження якості рекламних технологій. На фото наші герої ― без бейджиків:

Два роки ― це довго, і за цей час у житті студентів багато чого встигає статися. Саме тому у ШАД можна взяти академвідпустку. Дехто з минулого набору якраз нею скористався, і ми дуже радітимемо, коли усі повернуться.

А ще у київській філії цього року справжнє свято і рекорд: ми отримали 364 анкети ― це втричі більше, ніж 2014-го. За результатами іспиту та співбесіди традиційно залишаться приблизно 20 ― подивимося, що вони скажуть про перший крок.

Максим Терновой та інші ШАДівці,
усім ― завзяття