Чергову гру розпочато - усі на пошук помилок!

Учасники минулого конкурсу на Яндекс.Картах, який, нагадаємо, тривав для мешканців Луцька, Івано-Франківська, Кіровограда та Кривого Рогу, проявили себе як чудові знавці своїх міст і хороші тестери. Наприклад, ось так позначив відсутність доріг наш користувач криворожець:

Для ЯНдекса2 copy.png

Протягом наступного місяця, з 10 серпня до 10 вересня, ми збиратимемо помилки на картах Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави та Кременчука. Правила такі самі, що і для інших:

1. Знайдіть на Яндекс.Картах відсутні у житті або неправильно позначені дороги, змінені назви вулиць і площ, хибну нумерацію будинків, недостовірні дані про організацію тощо або виявіть помилки під час пошуку.
2. Докладно опишіть неточність, підтвердіть її документами, скриншотами із підписами, відео або фотографіями місцевості. 
3. Надішліть інформацію на bettermaps@yandex-team.com.ua.
4. Ми перевіримо усі помилки, але візьмемо до уваги лише ті, що дійсно існують. Проте якщо ваше повідомлення виявиться неактуальним, але ви не мали змоги це перевірити самотужки, його все одно буде зараховано.
5. Після завершення конкурсу ми зв’яжемося із переможцями. Кожен, хто надішле дані бодай про одну помилку, отримає сувенір від Яндекса.

До речі, конкурс уже відбувся між мешканцями Вінниці, Тернополя, Житомира і Запоріжжя, а також Кривого Рогу, Кіровограда, Івано-Франківська та Луцька. Ми плануємо провести його в усіх великих українських містах, тому навіть якщо змагання з пошуку помилок на карті вашого міста ще не оголошено, ви все одно можете звертати на них увагу і записувати на майбутнє.

Олена Сергєєва і команда Карт,
це було “увага!”, а тепер ― марш!

3 коментарі
Александр Нигматулин
21 cічня 2016, 04:46
Отличная новость! Подскажите, стоит ли добавлять изменения, которые я уже добавил на Народную карту?
Александр Нигматулин,
нет, если речь о типах объектов, которые у нас есть на больших Картах, то правки должны подтянуться на Карты с одним из следующих обновлений
нет