Скажіть Навігатору “Яндекс”

У нас є мрія ― зробити так, щоб із Навігатором розмовляти було так само просто, як зі штурманом, що сидить поруч. Сьогодні ми зробили до неї ще один крок: тепер керувати Яндекс.Навігатором можна за допомогою команд, не натискаючи стартову кнопку-мікрофон і не відволікаючись від керма.

Як це працює, можна побачити у скринкасті:Це дуже корисно, коли поруч у машині нікого немає, а ви лише в дорозі згадали, що, наприклад, забули щось купити. Просто активуйте Навігатор словом Яндекс, а потім додайте, що потрібно робити далі. Приміром, скажіть Маршрут через аптеку. Таким же чином ви можете прокласти маршрут до конкретної адреси (Маршрут до Шота Руставелі, 13), через кілька точок (Яндексе, поїхали на вокзал через проспект Правди, 2), або додати дорожню подію (Аварія у правому ряду). Після цього підтвердьте дію або скасуйте її (Так, Ні, Поїхали, Скасувати) та без зайвих турбот продовжуйте мандрівку.

IMG_7660+7661.jpg

Зараз у Навігаторі працюють такі команди:

Маршрут Робота/Дім
Маршрут через цілодобову аптеку/найближчу заправку/газову заправку/вокзал
Поїхали на вокзал/в аптеку/на заправку
Поїхали через вокзал/аптеку/заправку
Поїхали на вокзал/заправку/в аптеку через *адресу*
Тут аварія
Аварія у правому/лівому ряду
Бачу аварію у правому/лівому ряду
Аварія у правому/лівому ряду
Покажи затори
Сховай затори

Яндекс.Навігатор став першим продуктом, де ми використали власну голосову технологію, яка не вимагає переходу від одного методу введення (кнопки) до іншого (голос). Із часом її буде впроваджено і в інших сервісах Яндекса. Наразі Навігатор розуміє користувачів, які говорять українською та російською мовами. Вибрати мову голосових підказок і керування можна у налаштуваннях. Завантажити програму можна з Google Play та App Store, а якщо у вас вона вже є, оновіться, щоб отримати доступ до цієї функції. 

Олена Сергєєва і команда Навігатора,
слухаємо вас уважно

4 коментарі
Виталий Платонов
21 cічня 2016, 04:46
Добрый день! Скажите, пожалуйста, существует возможность синхронизировать избранные точки на разных устройствах и восстанавливать эти же избранные точки после переустановки программы?
Виталий Платонов,
Добрый день! Пока еще нет, но работаем над этим.
ушлепки я грузил российский яндекс
задрала ента укропия  хочеться жить по человечески а не по майдановски