Пошук помилок на Яндекс.Картах: наступні міста

На Картах розпочинається новий етап полювання на помилки з обміном їх на сувеніри від Яндекса за вигідним курсом. Цього разу у грі Рівне, Суми, Харків, Ужгород і Мукачеве.

Конкурс у цих містах триватиме з 16 вересня до 16 жовтня. Умови не змінилися:

1. Знайдіть на Яндекс.Картах помилку. Нас цікавлять повідомлення щодо відсутніх або неправильно позначених доріг, змінених назв вулиць і площ, хибної нумерації будинків, недостовірних даних про організації, але крім зауважень до Народної карти та Панорам.
2. Докладно опишіть неточність, підтвердьте її документами, скриншотами із підписами, відео або фотографіями місцевості.
3. Надішліть інформацію на bettermaps@yandex-team.com.ua.
4. Ми перевіримо усі помилки, але візьмемо до уваги лише ті, що дійсно існують. Проте якщо ваше повідомлення виявиться неактуальним, але ви не мали змоги це перевірити самотужки, його все одно буде зараховано.
5. Після завершення конкурсу ми зв’яжемося з переможцями. Кожен, хто надішле дані бодай про одну помилку, отримає сувенір від Яндекса.

До речі, активність користувачів від конкурсу до конкурсу лише зростає: зі Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави та Кременчука нам надіслали поки що рекордну кількість повідомлень. Так тримати!

Олександра Колеснікова,
і хай жодна помилка не сховається

10 коментарів
Зі Львова - рекордну кількість?
Якби це було написано в блозі гугла або вікімапії - я повірив би.
Котик,
доброго дня! Якщо саме про Львів (а не про 5 згаданих міст сукупно) - то кількість повідомлень про помилки була на середньому рівні, скажімо, як про Запоріжжя або Миколаїв. А найбільше було з Кременчука й Одеси.

До речі, про Львів нам писали, що досить важко знайти помилку, карти точні - а це не може не радувати )
nataliazhkyiv,
тепер вірю
Діма Коріняк
21 cічня 2016, 04:46
Котик,
на вірю
подорожній
21 cічня 2016, 04:46
Котик,
наприклад, я з дружиною зі Львова шукали помилки разом.
Как сообщаю об ошибках на карте Киева - так почему-то всем пофиг. А тут правда исправлять будут?
Nikita1048576,
конечно, будем. Правки мы вносим прямо по ходу, а на картах они будут опубликованы с одним из следующих обновлений (обновления происходят примерно раз в месяц). А о каких ошибках Киева вы сообщили, а мы не исправили? Можете нам прислать, например, на pr@yandex-team.com.ua, а мы проверим.
Харьков, поселок ХТЗ (Орджоникидзевский р-н), центральная улица - пр. Орджоникидзе, идущаяя от центральной проходной ХТЗ (метро ХТЗ) до ул.Луи Пастера, обозначена, но не подписана.
aleksandra-serdyuk
21 cічня 2016, 04:46
ken45,
спасибо вам за сообщение! Мы знаем об этом баге на карте и разбираемся с ним.
Андрій Гуменчук
21 cічня 2016, 04:46
ken45,
еще раз спасибо вам за сообщение! Вы не подскажете, куда вам лучше переслать небольшой сувенир от Яндекса? Мы отправляем подарки курьерской доставкой и нужен ваш физический адрес (домашний или рабочий), а также ФИО и контактный номер телефона. Вы можете прислать свои данные на адрес конкурса bettermaps@yandex-team.com.ua или же оставить здесь, в комментариях.
Спасибо!