Що нового на Яндекс.Картах?

Напередодні новорічних свят прийнято щось оновлювати: гардероб, меблі або ж улюблений сервіс. Дотримуючись традиції, ми внесли кілька приємних змін до Яндекс.Карт.

По-перше, оновлено супутниковий знімок Києва. Тепер на ньому можна відшукати найновіші будинки міста: торговельно-розважальний центр «Dream Town», житловий комплекс «Червонозоряний», побачити, як за цей рік просунулося будівництво офісно-готельного комплексу «Mirax Plaza».

Супутниковий знімок відтепер охоплює не лише територію столиці, а й найближчі населені пункти: Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку, Вишгород, Боярку, Васильків та багато інших. Можете здійснити віртуальну екскурсію до Київської дамби або подивитись згори на аеропорт «Бориспіль».По-друге, з’явилися супутникові знімки для Сум і Євпаторії. Особисто мені було дуже цікаво розглядати на супутниковому знімку Сум стадіон «Ювілейний», Спасо-Преображенський кафедральний собор та чудернацьку будівлю ринку. А на супутнику Євпаторії вдалося відшукати аквапарк та відому мечеть Джума-Джамі.

Карти міст Полтави, Рівного, Тернополя, Хмельницького, Черкас, Чернівців та Чернігова зазнали уточнень. На схемах було додано деякі будинки, виправлено назви вулиць і неправильно вказані адреси. Усі виправлення здійснювалися на основі повідомлень, які користувачі Яндекс.Карт надсилали нам за допомогою форми «Сообщить об ошибке».


Ми щиро вдячні усім небайдужим, які своїми відгуками допомагають робити Яндекс.Карти кращими!


P.S. Зазначу, що усі зміни на картах відбиваються також в API Яндекс.Карт та у мобільних Яндекс.Картах.

 

Василина Вдовіна, готуюся до новорічних свят!

9 коментарів
Да-да режим снутник очень хороший.
Не только хороший, но и очень полезный:)
На днях на спутнике Киева мне удалось найти вход в туннель под Днепром, который достаточно долго не могла отыскать на местности
Перешёл по ссылке туннель под Днепром а туннеля не видать...
Прямоугольная штука с дыркой - это и есть вход в туннель)
Понятно.
Уже увидел.
Я вот только не знаю, можно ли туда попасть внутрь. Страсть, как интересно:)
Можно в этот тунель попасть. Для кого-же его зделали?
Узнай Европу с первого взгляда - трускавец туры в краков - Туристическая компания Идеа тур