Яндекс.Музика feat. «Київстар» – безкоштовний трафік

Ніколи наперед не знаєш, що терміново захочеться послухати. Раптом охопить ностальгія і поверне на концерт улюбленого гурту, під час якого звучала ця пісня. Або дорогою випаде поділитися навушником із другом, і ви вирішите послухати щось зі старих добрих часів. Таке не можна спланувати, щоб заздалегідь завантажити треки у телефон.

Тепер, коли 3G з'являється по всій Україні, для цього потрібен лише трафік. А абоненти «Київстар» відсьогодні можуть слухати Яндекс.Музику взагалі без сплати за передані дані. Підписка коштує 2,22 гривні на день, причому зберігати пісні в офлайн ви можете так само безкоштовно – якщо збираєтеся у літак або метро.

IMG_7761 (за добу)-2.jpg

Для підключення послуги вам знадобиться Яндекс.Музика для iOS або Android. Коли встановите програму, зателефонуйте за номером *303*1# і замовте послугу. Для оплати банківська картка не потрібна ― гроші списуватимуться просто з вашого абонентського рахунку. Тестування послуги почалося ще у перші дні вересня, а тепер вона доступна усім абонентам без виключення.

Це не перший наш спільний проект із «Київстаром»: від 2011 року він надає безкоштовний трафік своїм користувачам у мобільних Яндекс.Картах.

Олена Сергєєва,
Музика надихає

2 коментарі
А когда эта услуга заработает на Виндоус Фон?
Андрій Гуменчук
21 cічня 2016, 04:46
Николай,
а вы не могли бы оставить нам свой номер телефона, чтоб мы уточнили некоторые детали? Если вам удобно, можете написать на pr@yandex-team.com.ua.