Нові фото України з висоти

На Яндекс.Картах відбулося оновлення шару супутникових знімків України, що торкнулося усіх її областей без винятку. Загальна площа нових знімків ― понад 100 тис. кв. км. Більше 76 тис. із них ― це оновлення, у рамках якого старі фото було замінено новими ― якіснішими.Найсуттєвіше змінилася Миколаївщина ― супутниковими знімками вкрито вже 93% її території, 40% із яких становлять зовсім свіжі фото. Також багато нових світлин було зроблено для Херсонської та Житомирської областей. Найбільше супутникових знімків було замінено новими на Донеччині ― близько 30% її площі перезняли заново (а загалом на Картах можна побачити її майже повністю ― 95%). Також замінили новішими багато фото Луганської та Тернопільської областей.

Загальна площа знімків, яку можна детально порозглядати на Яндекс.Картах, тепер становить понад 512 тис. кв. км, це понад 85% території усієї країни.

Зйомки тривали з квітня до кінця серпня 2015 року. Приміром, над Одесою супутник пролітав 26 липня, а над містечком Добромиль на Львівщині ― 30 травня. Ось як вони тоді виглядали:

Олександра Колеснікова,
аж голова закрутилася