Полювання на помилки на Картах міст Х та Ч

Пошук помилок на Яндекс.Картах українських міст от-от завершиться. Передостаннім ми оголошуємо конкурс для мешканців Херсона, Хмельницького, Чернівців та Чернігова.

Із 20 жовтня до 20 листопада у них є чудова нагода поскаржитися на похибки, які заважають людям добре орієнтуватися на карті міста, простежити за їх вирішенням та ще й отримати подарунок.

Правила конкурсу не змінилися:
1. Знайдіть на Яндекс.Картах помилку. Нас цікавлять повідомлення щодо відсутніх або неправильно позначених доріг, змінених назв вулиць і площ, хибної нумерації будинків, недостовірних даних про організації, але крім зауважень до Народної карти та Панорам.
2. Докладно опишіть неточність, підтвердьте її документами, скриншотами із підписами, відео або фотографіями місцевості.
3. Надішліть інформацію на bettermaps@yandex-team.com.ua.
4. Ми перевіримо усі помилки, але візьмемо до уваги лише ті, що дійсно існують. Проте якщо ваше повідомлення виявиться неактуальним, але ви не мали змоги це перевірити самотужки, його все одно буде зараховано.
5. Після завершення конкурсу ми зв’яжемося з переможцями. Кожен, хто надішле дані бодай про одну помилку, отримає сувенір від Яндекса.

Олена Сергєєва і команда Яндекс.Карт,
ви шукаєте — ми виправляємо

22 коментарі
Немає номерації будинку по вулиці Інститутська 21/1 (на углу будинок)
b.zborovskiy,
а ви не могли б цей коментар написати ще й на bettermaps@yandex-team.com.ua? Тоді ваш лист візьме участь у конкурсі. В будь-якому разі дякуємо за правку, передамо колегам-картографам.
Хмельницкий,ул.Черновола 176/1-не верно отмечены 2 дома.
suigeneris2013,
спасибо! А вы могли бы это же написать на bettermaps@yandex-team.com.ua? Тогда вам еще и приз будет положен
adfg@voliacable.com
21 cічня 2016, 04:45
Хмельницкий, по ул Примакова находится школа 1,а на карте указано школа 15
adfg@voliacable.com
21 cічня 2016, 04:45
Хмельницкий ,ул Примакова находится школа 1 ,а на карте указано 15
adfg@voliacable.com, спасибо! А не могли бы и вы написать на bettermaps@yandex-team.com.ua это же самое? Тогда и вам будет приз положен )
Київ, біля будинку Уборевича  №21 під"їздна дорога до парадних №1 та №2,  не проїздна  (покажіть розрив) тут розташовані дитячі площадки
leonid.leon201,
дякуємо, передамо картографам!
Андрій Гуменчук
21 cічня 2016, 04:45
leonid.leon201,
так, дякуємо за повідомлення. А ви не могли б уточнити, яка саме дорога, де знаходяться дитячі майданчики та з якого боку під'їзди? Ви нам дуже допоможете, якщо зобразите ці уточнення на схемі й поділитесь із нами посиланням на картинку або ж надішлете її на адресу pr@yandex-team.com.ua.
Участь може брати лише Чернiгiв, чи Чернiгiвська область також? Прилуки, наприклад
cat.maliarowa,
наразі саме Чернігів та його передмістя. Можливо, ми колись проведемо конкурс і для міст на кшталт Прилук. Проте і зараз, якщо ви побачили помилку і хотіли б, щоб ми її виправили, можете повідомити про неї через форму "Повідомити про помилку" на Яндекс.Картах або написати нам на pr@yandex-team.com.ua. Будемо вдячні!
в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької обл. з'явилось багато нових будинків а також яндекс навігатор неправильно вказує схему проїзду до багатьох будинків
VBilous2004,
дякуємо, що звернули увагу. А не підкажете, де саме, або, скажімо, у яких районах міста?
Алина Бойко
21 cічня 2016, 04:45
по вулиці Є. Чернишової не пронумеровані будинки. Міста Ніжина.
Алина Бойко,
дякуємо. Ніжин участі в цьому конкурсі не бере, але якщо ви б змогли нам написати на pr@yandex-team.com.ua, яка там саме нумерація має бути, будемо дуже вдячні
м. Херсон вулиця Карла Маркса перейменована на вулиця Потьомкінська
KarasenkoAlex,
Олексію, отримали вашого листа і на bettermaps@, дякуємо
м. Херсон на просп. Ушакова 44 знаходиться ХФ НУК (Херсонська філія Національного Університету кораблебудування імені адмірала Макарова)
Херсон. Комарова,3 не правильно поблизи расположенны дома
bogdan4ik.bodya,
а можете нам на bettermaps@yandex-team.com.ua написать, как правильно? (Например, показать на карте). Заодно получите приз