Тепер нас можна читати в Твітері

Відсьогодні про наші новини можна дізнатися в Твітері – там ми будемо транслювати записи цього блогу. Точніше, заголовки та посилання на повну версію записів. Адже затятих твітероманів все більшає, та ми й самі з таких :)

Щодо коментарів або запитань, то на них ми й надалі відповідатимемо в цьому блозі. Таким чином обговорення не губитимуться і будуть доступні в одному місці всім зацікавленим. В Твітері чи тут – будемо раді вас бачити!

advertka, веду пряму трансляцію

4 коментарі
Привіт з Рівного. Дуже раді, що починає розвиватися українська версія Яндексу, бажаємо успіху на цьому шляху. У Рівному є сайт місцевого телеканалу "Рівне 1" http://rivne1.tv , де щодня публікуються свіжі новини та відеоматерали про життя нашого міста. Сайт зареєстрован на яндексі проте, не показується у каталозі серед сайтів Рівного. Є підозра що це тому, що каталог містить переважно російськомовні ресурси. Щи не плануєте ви створювати каталог україномовних сайтів на yandex.ua ?

Дякую за побажання!

Щодо вашого питання – у нас вже є український каталог, ми повідомляли про це в лютому. Ніяких обмежень для україномовних сайтів звичайно немає. Ми отримали заявку на реєстрацію вашого сайту, вона поки що розглядається. Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо роботи каталогу, пишіть, будь ласка, до служби технічної підтримки support@catalog.yandex.ru.

Привіт!

Я також добавляв сайт в цей каталог. Як можна дізнатися чи його уже розглянули?

Добрий день!

У разі безкоштовної реєстрації повідомлення про розгляд заявки, реєстрацію або відмову ми не надсилаємо. Середній строк розгляду заявки становить 3 місяці, якщо після закінчення цього строку сайт не з'явився в Каталозі, значить, зараз він не може бути прийнятий. Ваша заявка залишається в базі даних, і редактор може повернутися до її розгляду пізніше.

Якщо ж Ви подавали заявку на платне розміщення сайту, то після її розгляду Вам буде надіслана відповідь із рішенням редакторів.

Для того, щоб перевірити, чи є Ваш сайт у Яндекс.Каталозі, треба скористатися пошуком з галочкою в полі "пошук за описами сайтів": http://yaca.yandex.ua/yca?text=&yaca=1.

Докладніше про реєстрацію, наші вимоги до сайтів та їх описи Ви можете прочитати на сторінці http://help.yandex.ru/catalogue/?id=1109713.