Карти для iOS: оновити зараз

Сьогодні до App Store надійшла свіжа версія Яндекс.Карт. І це, певно, найбільше їх оновлення останнім часом: сучасний інтерфейс, стабільніша та швидша робота і, звісно, нові можливості.

Програма і раніше вміла шукати місця. Але зараз ви зможете з-поміж знахідок вибрати ту, яка найкраще вам підійде, – італійська кухня чи японська, звичайна аптека чи цілодобова. Для пошуку можна використовувати фільтри, а можна задавати запит голосом.

Зробити остаточний вибір вам допоможуть фото і відгуки відвідувачів – вони є у картці організації. Також Карти покажуть, скільки часу займе дорога, що теж важливо. А щоб не загубити заклад, який ви так ретельно вибирали, додайте його до списку «Мої місця», який синхронізується між усіма вашими пристроями на iOS. Крім того, ви можете писати власні відгуки і додавати примітки про те, що вам десь сподобалося.

Коли ви визначитеся, Карти побудують маршрут автомобілем або громадським транспортом – тепер для цього є помітна кнопка. Для тих, хто за кермом, альтернативні маршрути показуватимуться просто на картах із поясненням до кожного, що він, приміром, найкоротший або найшвидший. А тим, хто їде громадським транспортом, Карти підказуватимуть, де вони зараз і що робити далі.

Крім того, до Балачок тепер можна додавати коментарі – відповісти на привітання з 10-ма балами, познайомитися або й вигідно продати машину поближче до світлофора.

Нові Карти доступні для пристроїв на iOS, причому ми по-новому підійшли до версії на iPad – тепер її створено саме для планшетів. Завантажуйте оновлення тут. А от власникам Android доведеться трохи зачекати – версія для вас уже в роботі.


Олександра Колеснікова,
люблю все нове