Сезон полювання на помилки завершується

Конкурс із пошуку неточностей на Яндекс.Картах добігає кінця (принаймні цього року). Ми оголошуємо про початок останнього етапу, у якому візьмуть участь аж п’ять міст: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Черкаси, Сміла та Умань. Збір помилок триватиме місяць: з 24 листопада до 24 грудня. Ось що потрібно зробити і що ви натомість отримаєте:

1. Знайдіть на Яндекс.Картах помилку. Нас цікавлять повідомлення щодо відсутніх або неправильно позначених доріг, змінених назв вулиць і площ, хибної нумерації будинків, недостовірних даних про організації, але крім зауважень до Народної карти та Панорам.
2. Докладно опишіть неточність, підтвердьте її документами, скриншотами із підписами, відео або фотографіями місцевості.
3. Надішліть інформацію на bettermaps@yandex-team.com.ua.
4. Ми перевіримо усі помилки, але візьмемо до уваги лише ті, що дійсно існують. Проте якщо ваше повідомлення виявиться неактуальним, але ви не мали змоги це перевірити самотужки, його все одно буде зараховано.
5. Після завершення конкурсу ми зв’яжемося з переможцями. Кожен, хто надішле дані бодай про одну помилку, отримає сувенір від Яндекса.

Навіть після закінчення змагання двері нашої служби підтримки для вас завжди відкриті. Знаходьте значок «і» у лівому нижньому куті екрана на maps.yandex.ua і пишіть нам про неточності, а ми їх виправлятимемо.Олена Сергєєва,
виправиться все


2 коментарі
liawer.evgenij2010
21 cічня 2016, 04:45
Уважаемая Елена, убедительная просьба, временно, пока люди привыкнут, поставьте в скобках возле переименованных улиц их старые названия по Днепропетровску
liawer-evgenij2010, коллеги-картографы подсказывают, что оставить старые названия улиц в скобках технически невозможно. Но прежние названия обязательно сохраняются в базе - вы можете написать в поисковой строке Карт старое название улицы, и она отобразится на карте.