Транспорт 2 в 1

У Яндекс.Транспорті з’явилась можливість прокладати маршрути громадським транспортом. Тепер завдання вирішується однією програмою: замість планувати поїздку на Картах і лише потім стежити за потрібним автобусом чи трамваєм, ви одразу бачите, на що потрібно сісти і скільки його чекати.
Особливо зручно за допомогою Транспорту планувати маршрут кудись, де ви рідко буваєте. Приміром, через усе місто – як-от у Києві з вулиці Їжакевича на Вітряних Горах до Лісового проспекту. А якщо ви збираєтесь бувати в одному й тому самому місці регулярно, наприклад щотижня у басейні, маршрут можна зберегти у вибраному.


IMG_8331.PNG     

Cтежити за рухом муніципального транспорту в режимі реального часу можна лише у столиці. Зате у Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові та інших українських містах програма слугує довідником: у ній є інформація про зупинки та маршрути прямування, зокрема про інтервали руху.
Завантажити Яндекс.Транспорт можна у Google Play та в App Store.

Дмитро Мельник,
на численні прохання

2 коментарі
admin@atp1.lviv.ua
21 cічня 2016, 04:45
Скажіть будь ласка, а якщо gps-дані про транспорт Львова будуть публічними у форматі GTFS - чи появиться функціонал з сабжу і для Львова?
Андрій Гуменчук
21 cічня 2016, 04:45
Звісно, якщо в нас буде можливість отримати ці дані, ми зможемо додати їх до сервісу.