Замовити додому чи забрати самому?

 Яндекс.Маркет навчився показувати ціну товару з урахуванням вартості доставки по місту. Тепер легко визначитися, в який магазин звернутися за товаром, не замислюючись над тим, в яку суму виллється доставка, і чи не дешевше самотужки поїхати за «об’єктом свого бажання». Може так статися, що і не дешевше.

Відкрийте список пропозицій для бажаного товару і виберіть, якщо хочете побачити ціни інтернет-магазинів з урахуванням доставки чи без неї.

Наприклад, які ціни на Nokia 5800 без урахування доставки:

 

А ось які з нею:

  До речі, у нас невеличкий «ювілей» - кількість відвідувачів Маркету з України перевищила 500 тисяч на місяць. Кількість суто українських магазинів на Маркеті цього року подвоїлася - наразі їх понад 200, а всього товари до України доставляють понад 350 магазинів з Маркету.

Нагадуємо, ми ретельно перевіряємо магазини під час їх підключення і роботи. Стежимо за тим, аби заявлені товари дійсно були і вказані ціни відповідали фактичним, а посилання з Маркету вело безпосередньо на сторінку відповідного товару на сайті магазину. Якщо ж сайт тимчасово не працює, відключаємо магазин від показу на Маркеті, щоб покупці не переглядали порожню сторінку, а продавці не втрачали гроші на безрезультатні покази.

Тож звертайтеся до Маркету за ідеями подарунків чи просто за порадою. Він неодмінно підкаже, що купити і де найнижчі ціни.


Наталія Журавльова, Андрій Козаченко та українська команда Яндекс.Маркету