Увага: передноворічні затори

Попри здебільшого непогану погоду, Яндекс зафіксував традиційні передноворічні затори на дорогах Києва, Одеси та Харкова.
 

Дмитро Мельник, експерт Яндекс.Заторів в Україні:

«За нашими даними, в останні дні грудня виросла завантаженість доріг в обідній час — ситуація, нетипова для буднів. Усе більше автомобілістів раніше ідуть з роботи, але не поспішають додому, а їздять за подарунками. Крім того, на дорогах побільшало кур'єрів, які розвозять передноворічні покупки та замовлення. У результаті в Києві, Одесі та Харкові пікова завантаженість змістилася з вечора на період з 13:00 до 16:00.

Якщо зазвичай в цей час ситуація на дорогах оцінюється у 2‒3 бали за шкалою Яндекс.Заторів, то зараз завантаженість вулиць у Києві та Одесі доходить до 6‒8, а от у Харкові навіть до 8‒9 балів (тут вплинув і учорашній сніг). При цьому вранці у час пік (8:30‒9:30) суттєвих заторів не спостерігається.

Описана тенденція, імовірно, збережеться до Нового року. Але якщо погода зіпсується — станеться сильний снігопад, а на дорогах буде ожеледиця, — ситуація може значно ускладнитися».