Світ вашими очима на Яндекс.Картах

Багато з нас обожнюють мандрувати, фотографувати, а потім ділитися своїми фотоспогадами з іншими, наприклад, викладаючи їх на Яндекс.Фотки. Зараз цей ресурс налічує понад 72 млн фотографій з різних куточків світу. Більш ніж 400 тисяч з них – фото відомих архітектурних і природних об’єктів, які користувачі власноруч прив’язали до місця розташування на географічній карті. Саме ці об’єкти ми долучили до нового шару «Фотографии» на Яндекс.Картах.

Тепер кожен з нас зможе зробити віртуальну екскурсію світом. Пропоную розпочати з нашої країни. Ви ще не були у Херсонесі Таврійському, не милувалися краєвидами Хотинського замку чи Хортиці, не знаєте, чи Золоті Ворота насправді зроблені із золота, або ж хочете на власні очі побачити ЧАЕС? Відповіді на ці та багато інших питань тепер легко знайти на фотокарті.

За бажанням можете розмістити на карті свої фото, для цього завантажте їх на Яндекс.Фотки, скориставшись опцією «Разместить на карте». Світлини, які вже лежать на Яндекс.Фотках, можна прив’язати до карти за допомогою посилання «Привязать к карте».

Якщо ваш фотоапарат оснащений GPS-пристроєм і вміє записувати координати фотознімків в EXIF, ваші фото розмістяться на карті автоматично. Але такі камери є не у всіх – решта користувачів прив’язують фото до місця на карті «по пам’яті» і часто дуже приблизно. Якщо ви помітили помилку в розташуванні об’єкта, запропонуйте автору фотографії свій варіант (клікніть на посиланні «Я считаю, что это фото не на месте» у віконечку з фотографією).

Фотки, які ви розмістили на карті, обов’язково стануть у нагоді іншим користувачам під час планування відпустки або ж просто допоможуть їм розважитися, досліджуючи незнайомі місця. Діліться власними фотоспогадами, коментуйте і допомагайте фотографіям інших знаходити своє місце на карті


Василина Вдовіна, прив’язую свої фото до карти

3 коментарі
полезное и интересное начинание яндека) молодцы!
Спасибо большое за приятный отзыв!
А ваши фотографии уже есть на карте?:) 
пожалуйста) я просто очень люблю сервис привязки к картам,еще мало пользуюсь, на фото.я.ру 2 фото привязала к карте -поселоек в Крыму и Киев