Ще більше українських міст із пробками

Багато киян, одеситів та харків’ян вже взяли собі за правило планувати поїздки, дивлячись Пробки на Яндексі. Тепер оцінювати дорожню ситуацію можуть і мешканці інших міст, для яких Яндекс.Пробки мають відповідні дані.

Раніше інформація про затори Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова і Полтави була доступною лише в Яндекс.Картах для мобільного, а тепер її може бачити хто завгодно на веб-сайті maps.yandex.ru. Просто зайдіть на карту свого міста та увімкніть опцію «Пробки».

Нагадаємо, що картина заторів формується завдяки користувачам мобільних Яндекс.Карт, які повідомляють нам про своє місцезнаходження (увімкнувши функцію «Сообщить о пробках»).

Бажаємо більше днів без заторів!

 

Команда Яндекс.Пробок

4 коментарі
прикольно, будемо дивитись 
Питання до Команди Яндекс.Пробок: Яким чином, ми, користувачі, можемо допомогти/посприяти розвитку цього проекту. (Цікавить коли в планах буде і чи буде місто Чернігів?)
Допомогти розвитку проекту можна дуже просто, для цього достатньо
завантажити у ваш мобільний пристрій з GPS мобільні Яндекс.Карти (http://mobile.yandex.ru/maps/probki2.xml) та вмикати їх кожен раз, як ви пересуваєтесь на авто містом.
Чим більше користувачів повідомлятиме нам про пробки таким чином, тим скоріше ми разом створимо актуальну кару пробок Чернігова.
Дякую.