Гуляємо по Києву, не виходячи з дому

Ви корінний киянин, але погано знаєте місто? Вам цікаво, як живуть люди по той бік Дніпра? А, можливо, ви давно мріяли роздивитися столицю не з вікна екскурсійного автобуса, а самостійно, крок за кроком, досліджуючи цікаві вулички, площі з пам’ятниками, оглядаючи фасади старовинних будівель?

Тоді «Панорами вулиць» Києва - це те, що вам потрібно.

За допомогою цього сервісу на Яндекс.Картах можна здійснити віртуальну екскурсію містом і поділитися з друзями посиланнями на примітні місця. А як це краще зробити, підкаже наша відеоінструкція.


Панорами в Києві знімали торік восени, якраз в розпал передвиборчої кампанії та епідемії грипу, тому на вулицях час від часу трапляється політична реклама і люди в масках.

Звісно, поява нашої машини з фототехнікою на даху викликала інтерес перехожих. Дехто навіть встиг її сфотографувати, а потім обговорювали в Твітері, це ми чи ні.

Протягом місяця відзняли 844 км вулиць Києва (це 166868 світлин, з яких вийшло 41717 кругових панорам) – в основному всі більш-менш великі київські вулиці, якими можна проїхати на машині, і навіть деякі двори.

Так-так, це також Київ

P.S. Офіційний запуск панорам Києва відбувся сьогодні в київському Crystal Hall. Можете подивитися фотографії з місця події. А прочитати про те, як технічно відбувається зйомка та виготовлення Панорам, можна в корпоративному блозі Яндекса.


Бажаємо приємних прогулянок і цікавих знахідок!


Команда Яндекс.Карт