Інтернет-маркетинг в Україні

Яндекс традиційно бере участь в конференції «Інтернет-маркетинг в Україні», що відбудеться 20-21 травня у Києві. Організатор конференції, компанія UA Master, підготувала досить насичену програму, в рамках якої доповідатимуть Сергій Петренко від Яндекс.Україна і наші колеги з Москви Євген Ломізе та Микола Шестаков, а також представники Facebook, Gemius-Україна, Google, Mail.Ru, TNS Україна, «Бегун-Україна», МЕТА, Одноклассники.ру, представники провідних рекламних агенцій і спеціалісти-практики.

Тож ми запрошуємо на конференцію всіх, хто:

  • використовує інтернет для продажів та просування свого бізнесу;
  • професійно займається інтернет-рекламой та хоче бути в курсі останніх тенденцій;
  • хоче розуміти, як працюють сучасні інтерактивні комунікації сьогодні, та якими вони будуть завтра.

Переглянути повну програму можна на сайті конференції. Але як на будь-якій галузевій події, чи не найцікавіше відбувається в кулуарах – адже тут збираються ключові гравці інтернет-ринку зі всієї України і не тільки. Тож можна познайомитись та поспілкуватись з багатьма новими людьми або зустріти старих колег-інтернетчиків:

Для реєстрації на подію треба заповнити заявку (участь в конференції платна). Як і минулого року, місце проведення – Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки (Яндекс.Карта).

До зустрічі!


Оксана Мандрика, буду на конференції