Картинки про картинки по-українськи

Нещодавно ми аналізували, які картинки шукають в інеті користувачі Яндекса. А згодом зацікавилися: як же ж виглядає пошук картинок в Яндексі по-українськи?

Виявляється, певні національні особливості пошуку зображень таки є. Топ-5 пошукових запитів на http://images.yandex.ua майже такий ж, як в «середньому» в Яндексі, але в українському топі [весільні сукні] не на 4-му, а на 3-му місці. І ще до української топ-5, на відміну від загального, потрапила [весна]. Ну хто б сумнівався, що ми – романтики. Зате, як і всі користувачі Яндекса, ми часто-густо шукаємо демотиватори:
І кольорова гама  дещо різниться. Якщо в Яндексі загалом частіше шукають аніме-дівчат з чорним і  фіолетовим волоссям, то в нас – із синім. У них – Червону площу, а в нас – Червону книгу України. У них – синіх китів, а в нас – синіх драконів. У них – помаранчеві кухні, а в нас – помаранчеві ванни (і «помаранчеву революцію»!), а кухню неодмінно хочуть фіолетову. Але найцікавіше далі: на першому місці за популярністю серед «білих» запитів і там, і там білий тигр. А ось на другому… якщо в росіян білий ведмідь, то хто в нас? Ні, не свиня

Велику різнокольорову картину Яндекс.Зображень по-українськи можна побачити в повній версії дослідження. З неї ж ви дізнаєтеся, чи площа картинок, які відомі Яндексу, вже більша за площу Мукачева, скільки років потрібно, щоб картинки покрили собою Європу, та інші цікаві факти.

Приємного перегляду!

Наталя Журавльова і Поліна ТрояновськаP.S. Для бажаючих - карта різнокольорових інтересів українців у JPEG 

6 коментарів
Действительно интересно!

а популярные у нас оказывается голубые глаза, хотя всегда думала что украинцы ассоциируются с карими(чорными) глазами)
Наверное, как раз потому, что голубоглазых у нас меньше. Мне рассказывали, что в Израиле, где большинство девушек "в натуральном виде" брюнетки, ценятся не просто светлые, а очень светлые волосы :)

Вот синий дракон меня до сих пор волнует - почему его так часто ищут?
Это же анимешка - Синий дракон (ブルードラゴン).
Дети сейчас от неё без ума.
Вот что значит специалист :)

У меня брат маленький на нем повёрнут)
И еще немного картинок ! )