[убойні відкритки з 8 березня], або Як українці готуються до свята

Понад 2 мільйони – саме стільки запитів про Міжнародний жіночий день на початку березня отримує Яндекс від користувачів з України. Незважаючи на всі суперечки, чи варто святкувати 8 Березня, українці продовжують цікавитися тим, як вітати та що дарувати у цей день.

Судячи з пошукової статистики, люди не поспішають готуватися до свята і вибирають подарунки в останню хвилину. Так, зазвичай найбільше запитів надходить о 9–10 ранку 8 березня, коли відкладати вже немає куди.

Не сюрприз, що кожен другий запит на святкову тему – про віншування. У своїх привітаннях більшість користувачів намагається бути дотепною і лаконічною, тож у цій категорії лідирують смішні та короткі поздоровлення. Проте є й оригінальніші запити: дехто шукає [християнські привітання про 8 березня] або [угарне привітання подрузі на 8 березня].

А втім, вистачає серед українців і романтиків: привітання у поетичній формі шукають у 4 рази частіше, ніж у прозі, – наприклад, [привітання з 8 березня у віршах красиві жінки самі собі], [вірші на 8 березня сестрі коли ми посварилися] та [вірш бабусі на 8 березня від внучки до сліз]. Примітно, що про вірші найчастіше запитують користувачі із Закарпатської, Миколаївської та Харківської областей.

Трохи менше, ніж привітаннями, українці цікавляться листівками. Як відомо, найкращий подарунок – створений своїми руками, тож запитують переважно, як зробити чи намалювати листівку самостійно. Трапляються й такі цікаві запити: [вітальні листівки до 8 березня з білими ведмедями] чи [откритка з 8 березня для бізнес леді]. Майже так само часто, як і листівки, до 8 Березня шукають зображення із привітаннями, як-от [з 8 березня картинки з котенятами].

Напередодні свята чимало користувачів звертається до Яндекса за порадою, що подарувати. Схоже, що значна частина українців має намір зробити презент власноруч. Понад 50 % запитів про подарунки містять фразу «своїми руками»: [мені 16 і я хочу зробити подарунок на 8 березня своїми руками] та [який подарунок можна подарувати вчителю танців на 8 березня своїми руками]. До речі, найбільше на подарунках прагнуть зекономити на Одещині, Херсонщині та Сумщині. Користувачі з цих регіонів частіше за інших шукали недорогі варіанти презентів.

Очікувано  на першому місті опинилися подарунки для мам, на другій сходинці – для подруг, а на третій – для колег. Деякі користувачі мають намір потішити інших родичів, як-от [що подарувати свекрусі на 8 березня у якої все є], і навіть готують [привітання з 8 березня колишній дружині].

Досить популярними стали запити до 8 Березня про святкові SMS: найчастіше шукають короткі та «прикольні». Такий формат привітань найбільше використовують у Сумській, Донецькій та Харківській областях.

А ось які ще оригінальні та цікаві запити про 8 Березня надходять від українців:

[як красиво описати подарунок чоловіка і сина на 8 березня під фото]
[чому 8 березня вважається днем із поганою енергетикою]
[вироби на 8 березня своїми руками у дитячому садочку із ватних дисків]
[яку зачіску може зробити дитина на 8 березня бабусі]
[який привід для подарунків хлопчикам на 8 березня]
[як прикрасити шоколадом пряник на 8 березня]
[як зробити вазочку цукерницю нитками зубочистками з картоном на 8 березня]
[плейкасти – з днем 8 березня – дівчата курносі]

Ольга Гриценко,
теж готую подрузі «угарне» привітання

3 коментарі
Very interesting post to know. Thanks .


Disha Patani Hot Bikini Pics
Isaimini Download Latest Bollywood Movies.
Moviesflix best site for Tamil Movie.
Very Interesting article if you wanna get some more info and news please visit our siteОновлено 14 серпня 2020, 15:31
Wow, Greate post. I love it. It is very helpful and informative ...