У відпустку з Яндекс.Картами

В арсеналі Яндекс.Карт - суттєве поповнення, яке неодмінно стане у пригоді тим, хто вже пакує валізи та бігає по магазинах у пошуках кремів для засмаги. Ми доповнили карту Криму знімками з космосу міст Феодосія, Судак та Керч. Тепер ви точно знатимете, як виглядає місцина поблизу вашого готелю, пансіонату чи будинку бабці, у якої ви завбачливо забронювали п’ять койко-місць.


Якщо набридне смажитися на лежаку, можна піти на прогулянку і дізнатися, що написано на обеліску Слави на горі Мітридат у Керчі:


або за скільки хвилин (чи годин?) можна обійти Генуезьку фортецю в Судаку:


А ось нафтосховище у Феодосії зблизька виглядає не вельми цікаво. Але якщо подивитись Яндекс.Карти, можна побачити, що зверху воно нагадує пару обручок:


Звісно, засмагати чи гуляти містом краще за сонячної погоди. Тож плануйте відпустку разом з Яндекс.Погодою – з відучора вона знає прогнози для 173 міст України.

Не забули ми й про тих співвітчизників, які віддають перевагу коралам і пірамідам. На Яндекс.Картах з’явилися супутникові знімки Дахаба, Луксора, Каїра, Хургади та Шарм-ель-Шейха. Детальніше про це можна прочитати у блозі Яндекса.

Яскравих вражень і приємного відпочинку!

 

Оксана Мандрика, обираю місце для відпустки

4 коментарі

Спасибо за снимки и прогнозы!

Будут ли обновляться спутниковые снимки уже имеющихся городов?

Пользуйесь на здоровье!
Спутники обновляться, конечно, будут, но про даты мы говорить не готовы :)
> Оксана Мандрика, обираю місце для відпустки

Как насчёт нафтосховища? :)
на него лучше смотреть на Яндекс.Картах ;)