Оминаємо затори під звуки Kiss FM!

Сьогодні радіостанція Kiss FM Україна на технологіях Яндекса запустила проект KissTraffic для київських автомобілістів — слухачів радіостанції. Ви багато часу сидите за кермом, слухаючи радіохвилю 106.5 FM, і хочете знати, як уникнути заторів? Приєднуйтеся!

Усі учасники співтовариства можуть бачити на карті міста себе та інших членів автоклубу KissTraffic — як на сайті Kiss FM, так і в мобільній програмі Яндекс.Карти у своєму телефоні. Приєднавшись до проекту, ви знатимете, хто з резидентів і слухачів Kiss FM зараз рухається неподалік від вас, зможете спілкуватися з ними в чаті, ділитися настроєм, допомагати в дорозі, а головне — разом з іншими водіями боротиметесь з міськими заторами!

Щоб стати учасником автоклубу KissTraffic, треба зареєструватися на сторінці http://kissfm.ua/kisstraffic. А якщо ви завантажите спеціальну клубну версію мобільних Яндекс.Карт, завжди будете в гущі подій співтовариства. Щоб взяти участь у створенні карти пробок, увімкніть у своєму телефоні функцію «повідомляти про пробки» (у вашому телефоні має бути GPS і настроєний GPRS-інтернет). Не забудьте авторизуватися у програмі, щоб вас було видно на карті.

Наразі автоклуб KissTraffic працює тільки в Києві, але на черзі інші міста України. Стежте за новинами в нашому блозі та в ефірі Kiss FM!

Проект KissTraffic використовує API Яндекс.Карт і можливості мобільної програми Яндекс.Карти.

 

P.S. Якщо ви хочете створити подібний проект для свого автоклубу, напишіть нам про це на адресу autocommunity@yandex-team.ru. Ми розповімо, як приєднатися до нашої програми!

 

До зустрічі на дорогах Києва, з вами була Василина Вдовіна!