Яндекс на Marketing Jazz

З 11 до 13 червня під Одесою відбудеться міжнародний фестиваль маркетингу Marketing Jazz Fest 2009. Це вже 5-й, ювілейний захід, і цього разу учасникам буде запропоновано ще більше майстер-класів і практикумів. Вони допоможуть молодим маркетологам перетворитись на справжніх драйверів, які своєю енергією та ідеями стимулюватимуть успішний розвиток компаній. В програмі можна побачити Радислава Гандапаса, Вадима Ширяєва із Максимом Гіріним, Віталія Ільїнського та інших відомих експертів галузі маркетингу з України та Росії.

В рамках фестивалю пройде конференція «Інноваційні маркетингові інструменти та технології. Практика лідерів», на якій Сергій Петренко з Яндекс.Україна розкаже про інтернет-маркетинг за нових умов. Сьогодні компанії вкрай обережно ставляться до витрат на маркетинг і часто розглядають інтернет як чарівну паличку, яка допоможе їм досягнути успіху малими зусиллями та коштами. Але чи насправді це так і чи вміють вони правильно просувати себе в цьому середовищі? Про це й поговоримо.

Marketing Jazz, як і завжди, відбудеться на базі оздоровчого комплексу «Чабанка», тож на вас чекає не лише якісний контент, а й відпочинок у мальовничому місці на березі моря. Зареєструватись можна на сайті фестивалю.

До зустрічі на фестивалі!


Оксана Мандрика, директор з маркетингу Яндекс.Україна