День без автомобіля в Києві – звіт про затори

Вчора, у Всесвітній день без автомобіля Яндекс.Пробки зафіксували полегшення дорожньої ситуації в Києві. Ранкова година пік була менш завантаженою, ніж напередодні: максимальні 7 балів протрималися всього 10 хвилин близько 9 ранку, а вже через півгодини ситуація в місті оцінювалася в 4 бали. Для порівняння: 21 вересня 7 балів трималися впродовж 40 хвилин, а завантаженість у середині дня становила близько 5 балів.

Наочніше розбіжності стало видно після закінчення ранкової години пік. От як виглядала картина заторів у Києві 21 та 22 вересня об 11 ранку:Легко помітити, що 21 вересня об 11:00 ще "стояли" міст Метро, міст Патона та набережна – затор на ній протримався ще кілька годин. 22 вересня в цей же час доби ускладнення в основному спостерігалися в центрі міста.

А от вечірня година пік у День без автомобіля пройшла для киян приблизно так само напружено, як і день тому. Більше того, на відміну від попереднього вечора через кілька ДТП "зупинилися" Набережне шосе та Набережно-Лугова вул. в напрямку від моста Патона до Гаванського моста. Затор тут протримався до 20:30.

У цілому 22 вересня видалося для Києва менш завантаженим, ніж напередодні. Напевно, позначилася свідомість київських автомобілістів і гарна погода – в Москві День без автомобіля видався дощовий, і місто стояло в заторах (завантаженість у вечірню годину пік трималася на рівні 8 балів).

Василина Вдовіна та Леонід Медніков, доглядаємо Яндекс.Пробки