Ваш персональний інформер про затори Києва

Багато хто в курсі, що для оцінки ситуації на дорогах ми користуємось 10-бальною шкалою. Бали при цьому відповідають середньому часу, який проводять автомобілісти того чи іншого міста у пробках. Тому, коли ви чуєте, що завантаженість доріг Києва оцінюється в 9 балів, це означає, що «стоїть» більшість основних магістралей столиці. У той самий час вулиці деяких районів можуть бути вільними для проїзду.

Оцінити дорожню ситуацію на конкретному маршруті допоможе новий віджет для головної сторінки Яндекса.


Коли ви знаходитесь на yandex.ua, перейдіть за посиланням «Пробки на моєму маршруті» (воно розташоване в блоці пробок у правій частині сторінки) або виберіть віджет «Пробки на маршруті» з каталогу віджетів Яндекса. У вікні, що відкриється, вкажіть початкову та кінцеву точки вашого звичного маршруту. Для зручності пропонуємо вказати одразу два популярних щоденних напрями: на роботу та додому . Якщо потрібно, уточніть маршрут, розставивши додаткові точки. Не забудьте зберегти внесені зміни.
Після цього інформер на головній сторінці буде повідомляти про дорожню ситуацію на заданому маршруті та орієнтовний час, який знадобиться на дорогу: на роботу вранці та додому ввечері.

Якщо інформер «почервонів» та показує 7—10 балів, клікніть на посилання «об’їзд». Ми намагатимемось підібрати маршрут в обхід затору.


На головній сторінці можна настроїти необхідну кількість віджетів – по одному для кожної пари маршрутів.


Параметри для інформера можна задати і на Яндекс.Картах. Для цього побудуйте на карті маршрут і клікніть на кнопку «зберегти» у блоці ліворуч. Вам буде запропоновано встановити віджет із відповідним маршрутом на головну сторінку Яндекса.


До речі, вперше «Пробки на моєму маршруті» були запущені для Москви наприкінці минулого року, зараз віджетом користується 110 тис. осіб щодня. Сподіваємось, він стане у пригоді й нашим землякам.


Василина Вдовіна і команда Яндекс.Пробок, підказуємо, як жити без заторів