«Воображенью край священный» — Крим на панорамах Яндекса

«Волшебный край! Очей отрада...»Хто з вас не бував у Судаку, не блукав вуличками Коктебеля, не слухав шум прибою на набережній Ялти або (із завмиранням серця чи стомленим) не піднімався серпантином на Ай-Петрі? Впевнена, що ви хоча б раз були у Криму або мріяли побувати.

Відсьогодні ви можете здійснити віртуальну прогулянку дорогими вам місцями - на Яндекс.Картах з'явилися панорами кримських міст.

Усього з 4 до 23 липня (тобто в самісінький розпал курортного сезону) відзнято понад 1600 км вулиць і доріг Криму. З 184 392 фотографій вийшло 46 098 сферичних панорам. Яндексмобіль об'їздив головні траси півострову, заїхав у більшість курортних містечок від Заозерного до Феодосії, ретельно обстежив вулиці Сімферополя, Севастополя, Алупки, Алушти, Євпаторії, Судака, Феодосії, Ялти і навіть піднявся на Ай-Петрі!

Помовчати біля пам'ятника затонулим кораблям, заглянути у темний тунель «Об’єкта 825 ГТС», пройтися тінистими алеями Нікітського саду, помилуватися склепіннями палацу Дюльбер, відчути себе лицарем біля стін Судацької фортеці — все це стає реальністю, коли гуляєте кримськими панорамами.


Щоб розпочати подорож, відкрийте на Яндексі мапу Криму та клікніть кнопку «Панорами».

Кримчанам, напевно, буде цікаво відшукати на панорамах свій будинок чи рідну школу, гостям – санаторій або пансіонат, в якому вони зупинялися минулого року. А хто ще не встиг відвідати Крим, може підібрати собі місце відпочинку на наступний рік і заздалегідь спланувати екскурсійні маршрути. Функція «Посилання на це місце» дасть можливість поділитися знахідками з друзями чи колегами.

Впевнена, що ви знайдете на панорамах Криму багато цікавинок та, сподіваюся, поділитеся знахідками з нами!


Василина Вдовіна, кримознавець з діда-прадіда