Звичайна історія, або «Статистика пробок» на Яндексі

Яндекс.Пробки для Києва були запущені в 2008 році, у 2009 році інформація про пробки з'явилася на картах Харкова та Одеси, цього року сервіс став доступним для жителів усіх українських міст, де в Яндекса є відповідні дані. За весь цей час ми багато дізналися про ситуацію на дорогах у різних містах і сьогодні вирішили поділитися цими сокровенними знаннями з нашими користувачами – на Яндекс.Картах з'явився сервіс «Статистика пробок».


Тепер ви можете побачити не лише поточну картину пробок («зараз»), але і подивитися, яка ситуація на дорогах характерна для вашого міста в різний час доби та дні тижня.


Картина пробок у режимі «зазвичай» допоможе оцінити типову дорожню ситуацію в місті у заданий вами час, заздалегідь намітити маршрут в об'їзд завантажених вулиць і вибрати найкращий момент відправлення (рухаючи повзунок, можна побачити, як зазвичай змінюються пробки протягом дня).

Трохи подробиць:
- Сервіс «Статистика пробок» доступний у всіх містах, де працюють Яндекс.Пробки. В Україні це 67 великих міст і сотні маленьких;
- Для Києва також відображується бал пробок, який «зазвичай» буває в указаний час.


Сподіваємося, що новий сервіс допоможе вам витрачати менше часу на дорогу


Команда Яндекс.Пробок, знаємо про пробки майже все