Теревені-теревені

Ми часто помічали, як користувачі мобільних Карт діляться своїми емоціями і спостереженнями в дорозі за допомогою «крапок» на мапі. Іноді це виливається в справжнє листування.


Сьогодні для любителів поспілкуватися ми запустили спеціальний вид крапок – «Разговорчики». Використовуючи цю категорію, ви можете залишати будь-які коментарі, не пов'язані з дорожньою ситуацією.


Як це виглядає в мобільних картах:

      

Модератори не видалятимуть крапки з коментарями «Дівчина на мазді в лівій смузі, як вас звуть?», а просто змінюватимуть їхній тип на «Разговорчики».


«Разговорчики» доступні на всіх платформах, де є крапки. Якщо у вас свіжа версія програми Яндекс.Карти для мобільного, то оновлювати її не потрібно, все ввімкнеться автоматично. Не забудьте лише активувати категорію крапок «Разговорчики» для відображення на карті (у меню «Вид»).P. S.: Шановні водії, нагадуємо, що за кермом заборонено користуватися мобільним телефоном. Спілкуйтеся, якщо хочете, але лише тоді, коли ви дійсно «стоїте» в заторі.

Користуйтеся та діліться враженнями!Василина Вдовіна та команда мобільних Яндекс.Карт

3 коментарі
шо за крапки? ;)
Це спеціальні позначки (російською "точки"). Додаючи ці об'єкти на карту, ви можете інформувати інших користувачів МЯК про місця ДТП, камери ДАЇ, дорожні роботи, тощо.
Мобильная карта это удобное новшество
хотя ставит нас в большую зависимость , так как мы ленимс думать когда  вкармане эл. карта.
Подробности а  http://chat-rid.ru