Відеокамери в Києві - як гриби після дощу

25 листопада 2010, 12:15
Продовжуємо розвивати проект «Дорожні камери». Перші 10 відеокамер на карті Києва з’явилися ще в липні, а сьогодні їх значно побільшало – понад 80.

Тепер можна наживо спостерігати за ситуацією на дорогах практично на всіх найпроблематичніших магістралях і розв’язках міста. Наприклад, є камери, що дивляться на міст Метро, Поштову площу й Майдан Незалежності.У деяких точках встановлено по декілька камер, завдяки яким можна оцінити щільність руху в різних напрямках. На кількість доступних для перегляду напрямків вказує цифра на позначці відеокамери. Так, на з'їзді з моста Патона на лівому березі можете побачити, як «їде» сам міст, чи є ускладнення на проспекті Возз’єднання, чи скупчилися машини біля з'їзду на Русанівську набережну.

Нагадаємо: на Яндекс.Картах Києва вже є кілька сервісів, покликаних полегшити життя автомобілістам: затори поточні та середньостатистичні, можливість прокладати маршрути, в тому числі і в об’їзд заторів, схеми розв’язок, а тепер і низка відеокамер.

Вважаємо, що краще дивитися на затори через відеокамери, ніж стояти в них :)

Бажаємо вільних доріг і побільше зеленого світла!


Команда Яндекс.Пробок, стежимо за дорогами
10 коментарів
Зер гут
А другие города Украины предвидятся?
А в каких именно украинских городах вам бы еще было интересно следить за дорожным движением через видеокамеры на Яндекс.Картах?
Интересует город Донецк)
Нам бы очень хотелось развивать проект и в других крупных городах Украины, в том числе, и в Донецке. Но пока конкретными планами поделиться не могу:)
Спасибо) Будем ждать развитие проекта и в нашем городе!)
Новость хорошая, но всеми этими "новыми" камерами я уже достаточно давно пользовался на другом сайте.
Совпадение?
Камеры предоставлены нашим партнером "ВИДЕОПРОБКИ" (http://company.yandex.ru/news/press_releases/2010/1125_ua/index.xml) - разумеется, вы уже могли ими пользоваться раньше.
Ну эт понятно, просто в новости не указано. ;)
Такой тогда вопрос: ихние ("Видеопробки") новые камеры автоматом на Яндекс.Картах будут появляться?
Сейчас автоматического добавления новых камер от Видеопробок не предусмотрено. Мы будем добавлять их на свои карты, если у пользователей возникнет потребность смотреть на дорожную ситуацию в еще каком-то месте города, а у партнера найдется соответствующая камера.