До Києва приїхало Яндекс.Таксі

Запуск онлайн-таксі у Києві став трендом року, осторонь якого ми не могли лишитись. Тож відсьогодні Яндекс не тільки підказує, як краще дістатись до будь-якої точки столиці, а й швидко та зручно туди відвозить. У цьому йому допомагає новий для України сервіс Яндекс.Таксі.  

Замовити машину можна як за допомогою мобільної програми, так і на сайті taxi.yandex.ua. Ви одразу дізнаєтесь орієнтовну вартість поїздки, а також колір, марку, номер авто і телефон водія. Оскільки виклик отримає шофер, який перебуває найближче до вас, чекати на таксі доведеться не довше 5–7 хвилин. А за наближенням машини є можливість спостерігати на карті міста.

Завдяки використанню інших сервісів Яндекса – Карт, Заторів та Навігатора – Яндекс.Таксі оптимально розподіляє замовлення і будує маршрути. За рахунок цього водій простоює менше, а поїздок робить більше. Користувачі ж сервісу заощаджують час та гроші.

Кожен пасажир може оцінити поїздку, формуючи тим самим рейтинг таксистів. За якістю обслуговування також стежить Яндекс.Таксі: що три дні водії надсилають нам фото автомобілів із 8 ракурсів, підтверджуючи справний стан і чистоту. У результаті таксисти із вищим рейтингом отримують замовлення першочергово.

Яндекс.Таксі – це інтернет-сервіс, до якого підключаються таксопарки та диспетчерські служби. Наразі його партнерами у Києві є 12 таксопарків та близько 300 машин. Для всіх діє єдиний тариф: перші два кілометри шляху коштують 15 грн, кожен наступний у межах Києва – 4,5 грн, а за містом – 6,5 грн. Наприклад, проїхати від Центрального залізничного вокзалу до Контрактової площі можна приблизно за 35 грн. А до аеропорту Бориспіль діє звичайний міський тариф. Розрахуватися за поїздку поки що можна тільки готівкою, оплата банківською карткою з’явиться найближчим часом.  

Яндекс.Таксі вже працює у Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Грузії. Загалом до сервісу підключено 70 тисяч машин із 1000 таксопарків і диспетчерських. Завантажити Яндекс.Таксі можна на iOS та Android. Мобільна програма і сайт доступні українською, російською та англійською мовами.

Команда Яндекс.Таксі,
виходьте без дзвіночка