До Ланжерону на Яндекс.Таксі

Яндекс.Таксі працює в Україні ще з осені. Жителі Києва, Харкова та Дніпра уже скористалися послугами сервісу та оцінили зручність виклику авто через інтернет. На черзі ще одне місто-мільйонник. Відсьогодні мешканці Одеси зможуть швидко дістатися до будь-якої точки без довгих очікувань та не телефонуючи до служб таксі.

Зробити замовлення можна буквально парою кліків: на сайті taxi.yandex.ua або зі смартфона із завантаженою програмою для iOS чи Android. Сервіс сам визначає, де перебуває пасажир, та віддає замовлення водієві поблизу, тож чекати доведеться у середньому 5–7 хвилин. Яндекс.Таксі одразу повідомить тариф, дані водія та інформацію про автомобіль. А за його рухом можна стежити просто на сайті або у програмі.

В Одесі діє єдиний тариф: виклик таксі та перші два кілометри коштують 14 грн, далі – 4,5 гривні за кілометр у межах міста та 6 гривень поза ним. Наприклад, проїхатися від Міського саду до Ланжерону можна всього за 28 гривень. 5 хвилин водій чекатиме безкоштовно, далі пасажир сплачуватиме 1,5 гривні за хвилину. 

Сьогодні партнерами Яндекс.Таксі в Одесі є 15 таксопарків та 350 машин. До речі, є серед автомобілів і Tesla Model S. Якщо пощастить, у лютому за вами приїде красень електромобіль.

Одеса стала четвертим містом в Україні, де працює Яндекс.Таксі. Викликати авто можна на сайті taxi.yandex.ua або за допомогою програми для iOS чи Android.

Команда Яндекс.Таксі,
підкинемо до моря

2 коментарі
Владимир Косован
3 лютого 2017, 13:27
Какой дурак-водитель будет ездить в Одессе по таким тарифам.  Ехать полчаса по пробкам и заработать чистыми 20 грн. Сомнительное удовольствие.  Интересно, сколько десятилетий понадобится, чтоб окупить Теслу с такими тарифами?  
Перед поездкой на море мы очень опасались происшествий и невзгод. Нам нужен был оберег. И мы себе смогли купить красную нить в Одессе . Может ниточка помогла, может просто повезло, но отдых оказался великолепным.