Ходіть добре із Яндекс.Картами

Іноді все ж краще хороше йти, ніж погано їхати. Особливо коли весна, сонечко, і ви точно знаєте, як зручніше дістатися до місця. Відтепер із маршрутом можуть допомогти Яндекс.Карти, на яких сьогодні з’явилася пішохідна навігація.

За її допомогою ви не лише зорієнтуєтеся там, де ніколи не бували, але й, можливо, відкриєте для себе новий, коротший шлях у знайомому районі. Приміром, оптимальний маршрут у Києві від Золотих воріт до Контрактової площі становитиме 2,5 км і забере 30 хв, в Одесі від залізничного вокзалу до пляжу «Ланжерон» – 2,8 км, які можна подолати за 33 хв, а у Харкові від площі Свободи до парку Горького – 2,5 км за 30 хв.

Маршрути на Картах будуються з урахуванням дворів і пішохідних вулиць, мостів, переходів через дорогу та залізничні колії. Сервіс також показує відстань до місця і час, коли ви до нього дійдете. Це приблизна цифра із розрахунку швидкості, з якою ходить середньостатистичний пішохід.

Маршрути у великих містах складали українські картографи, а у Києві їм допомагали експерти зі збору даних. Навігація працює по всій Україні у тестовому режимі – що більше ви ходитимете з увімкненою програмою, то більше вона дізнаватиметься про зручні шляхи.

Наразі будувати пішохідні маршрути можна у Яндекс.Картах для Android та iOS та на https://yandex.ua/maps.

Команда Яндекс.Карт,
ходити не лише зручно, а й корисно!

7 коментарів
Кстати, а в Яндексе знают, что Вы в выдаче путаете Яндекс-Карты и новый сервис подсказок Яндекс-Карточки? :)))
aleksandra-serdyuk
13 травня 2016, 15:18
Globator,
 Добрый день! Если вас не затруднит, уточните, пожалуйста, выдачу по какому именно запросу вы имеете в виду? 

Александра Колесникова, Яндекс.Украина
Здравствуйте куда можно написать пожелания по поводу улучшения функционала почты?
aleksandra-serdyuk
18 травня 2016, 17:40
Stop.Kadr.Donetsk,
Добрый день! Выберите подходящую тему в разделе вопросов и ответов, внизу страницы найдете пункт "Обратная связь": https://yandex.ua/support/mail/troubleshooting.xml. Напишите, пожалуйста, туда, так сообщение попадет напрямую к коллегам из команды Почты.

Александра Колесникова, Яндекс.Украина
Наше старе село
18 травня 2016, 19:29
О! Нарешті! Давно це чекаю.
Наше старе село
19 травня 2016, 00:44
Ще зробіть так, щоб при пошуку маршрутів відображувалися потяги та електички в транспорті. Як це є в Гугл-мапі. І буде добре.
aleksandra-serdyuk
20 травня 2016, 12:11
Наше старе село,
Дякую вам за побажання, переказала його команді сервісу.

Олександра Колеснікова, Яндекс.Україна